Ziraat Bankası, konut kredisinde önemli bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Düşük faizli kredi oranları ile dikkat çeken kamu bankası, yüzde kaç faiz oranı ile kredi verecek? Ev sahibi olmak isteyenlere adeta bir tuğla da banka olarak destek çıkıyor.

Sıfır ev satın almak isteyen vatandaşlara özel sunduğu kredi paketleri ile dikkat çeken Ziraat Bankası, düşük faiz oranıyla kredi çekeceklere yardım ediyor. Öyle ki konut kredisi çekmeyi planlıyorsanız sizler de uygun tekliflerle kredi işlemlerini sağlayabilirsiniz. Yüksek vadede kredinizi rahat bir şekilde ödeme fırsatı elde edeceksiniz.

1,20 Faiz Oranlı Konut Kredisi!

Ziraat Bankası'nın konut kredisinde faiz oranı %1,20 olarak açıklandı. Bununla birlikte kredi fırsatları paylaşılmaya devam ediliyor. Bankadan gelen duyurularla birlikte, krediye dair detaylar da belli oldu. Üstelik kaç bin TL'lik kredinin çekilebileceği de soruluyor. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

120 Ayda Kredinizi Ödeyebilirsiniz

Konut kredinizi 120 aya kadar vadelendirme işlemi ile ödemeniz mümkündür. Kredideki faiz oranlarını düşük tutan banka, ailelerin ev sahibi olma hayallerine bir tuğla da kendis koyuyor. Diğer bankalara göre daha uygun faiz oranları sunduğu görülmekte.

Yeni Evim Projesi Kredi Faiz Oranları

Yeni Evim Projesi kapsamında kamu bankalarının faiz oranları da dikkat çekmektedir. 0,69 faiz oranı ile ev sahibi olmak ve kredi çekmek mümkün hale geliyor. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası bu doğrultuda farkını ortaya koymakta. Ancak bu kredi kampanyasından yararlanamaz iseniz de endişelenecek bir şey yok. Çünkü 1,20 faiz oranlı kredi de oldukça avantajlı. Ziraat Bankası iletişim kanalları üzerinden kredi çekip çekemeyeceğinizi öğrenebilir ve kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.