Meclisten Geçen Yeni Karar: Emeklilere Ek Ödeme Ocak Sonuna Kadar Uzatıldı!

Meclisten geçen yeni karar ile birlikte, Emekli maaşlarını alan herkes, başvuru yaparak artık ek ödeme için ay sonuna kadar kredi alabileceklerdir. Emekli maaşları hesapları üzerinden kredi almak istiyorsanız, başvurunuzu yaparak uygun faizlerle kredi alabileceksiniz. Kredi notu ve faiz oranları düşük olacak bu kampanya, devlet destekli olarak meclis onayından da geçti. 

MECLİSTEN GEÇTİ!

Bakanlık Bünyesinde Çalışacak Personel Aranıyor! Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacağı Açıklandı! Bakanlık Bünyesinde Çalışacak Personel Aranıyor! Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacağı Açıklandı!

Emekl maaşları hesapları üzerinden nakit almak isteyenlere, Ziraat bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ödeme verilecek. Bankalar bu ödemeleri hızlı ve anında yapacak. Kamu bankaları devlet destekli bu kredileri ödeyebilmek için öncelikli olarak kredi alacak kişilerin emekli maaşlarını kendi bankalarında olmalarını istemektedir. Bu şekilde kredi başvurusu yapabilecek ve onaylanan krediler hesaplara yatacaktır. Meclis onayından geçen ve onaylanan bu kredileri hesaplarına alacak olan kişilere bankalar 5 dakika içinde sonuç vererek hemen hesabına yatırmaktadır. 

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubelerine giderek ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, kimlikleri ile birlikte, maaş aldıkları banka üzerinden kredi başvurusu yapabilmektedirler. Ayrıca bankaların mobil uygulamaları üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank mobil uygulamaları üzerinden dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapılabilmektedir.