Evde bakım ödemesi hakkında ne biliyoruz? Güncel ödemeler ve çok daha fazlası iletildi. Resmi açıklamaya göre evde bakım aylığı hangi şehirlerde ödendi? 17 Ocak 2023 tarihli zamlı bakım maaşı paraları ne zaman yatırılacak sorusunun yanıtı veriliyor.

Evde bakım maaşı ile ilgili çeşitli sorular soruluyor. Özellikle de Ocak 2023 ödemelerinin ne zaman hesaplara aktarılacağı ile ilgili bilinmezlik hakim. Yapılan resmi açıklama neticesinde bazı detaylara erişildi. Bununla birlikte evde bakım ödemesi alan kişilere zamlı şekilde paraları teslim edilecek. Destek hakkının sağlanmasıyla birlikte ödemelerin ne zaman teslim edileceği belli oldu mu?

Evde Bakım Aylığı Ödemeleri Başladı!

Evde bakım aylığı ödemeleriyle ilgili bu ay içerisinde toplamda 1 milyar 847 milyon TL ödeneceği belirtildi. Gelen bu resmi açıklamanın hemen ardından hangi şehirlerde ödemelerin tamamlandığı soruluyor. Çünkü hali hazırda ödemesini alamamış vatandaşlar da bulunmakta. Bakıma muhtaç kişilere ödenen evde bakım maaşı ile ilgili ödemelerin hangi tarihte tamamlanacağı belirlenmiş değil.

EYT Emekli Kredisinde Başvurular Açık! Akbank Emekli Olun Diye Kredi Dağıtıyor! EYT Emekli Kredisinde Başvurular Açık! Akbank Emekli Olun Diye Kredi Dağıtıyor!

Gaziantep'de Başladı Diyarbakır'da Bitti!

Evde bakım maaşı ödemeleri konusunda Gaziantep'te hesaplara yatırılmaya başlandığı belirtildi. Öte yandan Diyarbakır'da ise ödemelerin tamamlandığı iletildi. Diğer şehirlerdeki son durum ise merak ediliyor. Yakın zaman sonra, Ocak ayı içerisinde ödemelerin tamamlanması muhtemel.