A101'in son zamanlarda teknoloji ürünlerine ağırlık vermesi dikkat çekti. Kimi zaman popüler markaların ürünlerini de satıyor. Şu sıralar Xiaomi Redmi Note 11 satın almak isteyenler için önemli bir kampanya düzenledi. Cep telefonunun özellikleri ve fiyatı paylaşıldı. A101'deki bu indirim kaçmaz.

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?

A101, önemli bir kampanyaya imzasını attı. Teknoloji ürünlerine ağırlık veren market, son aktüel ürünler kataloğunda Redmi Note 11'i satışa sundu. Üstelik birkaç gün içerisinde bu kampanyayı değerlendirirseniz piyasa fiyatından daha uyguna satın alabilirsiniz. Sıfır telefon ihtiyacınızı gidermek ve aynı zamanda yüksek donanımlarıyla rahat bir deneyim yaşamak sizin elinizde.

A101'de Ucuza Satılıyor!

Akıllı telefonlar, günümüzün ihtiyacı haline geldi. Herkesin elinde var ve bir şekilde işimize yarıyor. Bu nedenle hem ekonomik hem de kaliteli bir telefon arayışındaysanız A101'deki Redmi Note 11 tam size göre. Xiaomi'nin uygun fiyatlı bu telefonu, artan fiyatlara rağmen dimdik ayakta duruyor. Fiyatı hala çok uygun ve sizler de bu telefonu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. A101'de fazlasıyla ucuza satılan Xiaomi Redmi Note 11'i sizler de satın alabilirsiniz. Stoklar bitmeden size en yakın şubeye gitmeniz yeterli olacaktır.

xiaomiii

Xiaomi Redmi Note 11 Kaç TL?

A101'deki kampanya ile birlikte Xiaomi Redmi Note 11 5.399 TL'ye satılıyor. Öte yandan akıllı telefonun 4 GB ram ve 64 GB depolama alanına sahip olduğunu da vurgulayalım. Bu özellikleriyle birlikte oldukça ideal gözükmektedir. Akıllı telefon ihtiyacınızı anında gidermenizi sağlayabilir. A101'in kampanyası kaç gün sürer net bir bilgi yok ancak sizler şubeler üzerinden stok durumunu sorgulayabilirsiniz.