Başarılı oyuncu Neslihan Yeldan, Evlilik Hakkında Her Şey dizisine geri dönüyor...

MF Yapım imzalı,yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'un kaleme aldığı FOX TV ekranlarında bu sezon yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ilgi ile takip ediliyor.

BBC yapımı, ''The Split'' dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelen dizi hem oyuncu kadrosu ile hem de farklı konusu ile büyük beğeni toplamı başardı.

Oyuncu  kadrosunda  ise Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı, Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi usta isimler bulunuyor.

 Dizinin ilk bölümünde konuk oyuncu olarak yer alan Neslihan Yeldan'ın ise diziye tekrar döneceği öğrenildi. Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde gösterdiği başarılı performansı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran oyuncu yine aynı şekilde Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde de çok beğenildi.

neslihan-yeldan

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Evlilik Hakkında Her Şey Konusu!

Dizide; Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işleniyor.

Bir evliliğin bütün aşamalarının bu dört kadın  üzerinden görüleceği dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. 

Evlilik Hakkında Her Şey; aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunu gözler önüne getirecek hikayeleriyle ekrana geliyor.