EYT'li emeklileri yakından ilgilendiren bu gelişmeyle beraber ikramiye ödemeleri hakkında bazı detaylar açıklandı. Emekliler ne zaman Ramazan Bayramı ikramiyesi alacak? 2023 emekli bayram ikramiyelerine zam gelecek mi? İşte EYT'lilere de ödenecek o ikramiye miktarı...

EYT'lileri yakından ilgilendiren emeklilik gelişmesinin hemen ardından gözler bayram ikramiyelerine çevrildi. Emekli ikramiyesindeki son durum merak ediliyor. Öte yandan ödemelerin hangi tarihten itibaren hesaba geçeceği de soruldu. Detaylar ve çok daha fazlası haberimizde.

Nisan 2023 Evde Bakım Aylığı Ne Zaman Ödenecek? Bakanlık Sosyal Yardım İçin Ödeme Tarihi Verdi mi? Nisan 2023 Evde Bakım Aylığı Ne Zaman Ödenecek? Bakanlık Sosyal Yardım İçin Ödeme Tarihi Verdi mi?

EYT'ye Nisan'da Maaş Müjdesi!

Mart ayında başvurusunu yapanlar, Nisan ayında emekli maaşı almaya hak kazanacak. EYT'liler, bu sayede önemli bir fırsat elde ediyor. Son zamanlarda milyonlarca vatandaşı kapsayan bu düzenleme, emekli maaşı almalarına ön ayak olacak. İşte EYT'lilerin alacağı o ikramiye...

Emekli İkramiyesinde Zam Yapılacak mı?

2023 emekli ikramiye ödemelerinde zam yapılacak mı merak konusu haline geldi. Emeklileri yakından ilgilendiren bu gelişme neticesinde henüz resmi açıklama yapılmış değil. Dolayısıyla EYT'li emekliler de dahil olmak üzere, eğer bir zam kararı açıklanmaz ise herkese 1100 TL ödeme yapılacak. Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı ile beraber toplamda 2200 TL'lik ikramiye hesaplara yatırılacak.