EYT'liler, yakın zamanda emeklilik hakkı elde edebilecek. İlk etapta 2 milyondan fazla EYT'linin emekli olabileceği vurgulanıyor. Bu doğrultuda emekli promosyon ödemelerinde de bazı gelişmeler yaşandı. Hangi emekliye kaç TL promosyon verilecek?

Emekli promosyonunda önemli kampanyalar yapılıyor. Emeklilerin maaş hesabını kendi bünyesine taşımak isteyen bankalar, önemli teklifler sunmakta. Dolayısıyla bankalardan gelen haberler dikkatli bir şekilde takip ediliyor. Son olarak Fibabanka'nın sunduğu fırsat dikkatleri üzerine çekti.

Fibabanka'dan EYT'liye Promosyon

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Fibabanka, güncel olarak emeklilere promosyon ödemesi yapmaktadır. Başvuru yapılması halinde birkaç gün içerisinde promosyon ödemesini hesabınızda görebilirsiniz. Bu nedenle EYT'lilerin merak ettiği ve yakından ilgilendiği bir diğer konu ise şartlar oldu. Promosyonda hem şartlar araştırılıyor hem de kaç TL ödeme yapılacağı soruluyor.

Fibabanka EYT'liye Ne Kadar Ödeyecek?

EYT'liler, emekli olmaları durumunda Fibabanka'ya promosyon başvurusunda bulunabilirler. 3 yıl boyunca emekli maaşlarını Fibabanka üzerinden almaları durumunda promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorlar. Elbette öncelikli olarak anlaşma sağlandıktan sonra promosyon ödemesi yapılmakta. Dolayısıyla Fibabanka'nın sunduğu fırsata baktığımızda emeklilere yüksek miktarlarda promosyon veriliyor.

Emekli maaşınız 3500 TL'nin altında ise 3000 TL promosyon ödemesi alacaksınız.

Emekli maaşınız 3500 - 7500 TL arasında ise 3500 TL promosyon ödemesi alacaksınız.

Emekli maaşınız 7.500 - 10.000 TL arasında ise 4500 TL promosyon ödemesi alacaksınız.

Emekli maaşı 10 bin TL ve üzeri olanlar ise 5000 TL promosyon almaya hak kazanacak.