Promosyon kampanyalarında EYT'lilere özel fırsatlar sunuluyor. Şimdi ise EYT'ye rekor oranda ödeme yapılacağı öğrenildi. Nisan ayında maaşını ilk defa alacaklar, nakit promosyon fırsatını kaçırmayın. O banka tüm fırsatları sunuyor.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

EYT'li vatandaşlar, önümüzdeki aydan itibaren emekli maaşını alabilecek. Nisan ayında yatacak emekli maaşı için şimdiden banka promosyonu arayışına girmiş vaziyetteler. Hal böyle olunca bankaların yeni kampanyaları hakkında bilgi veriliyor. Emekliye toplamda 10 bin TL'ye varan promosyonun önü açıldı. En yüksek nakit promosyon veren bankanın adı nedir?

Emekliye Rekor Promosyon Ödemesi!

Albaraka Türk, önemli bir hamlede bulunarak emekli vatandaşlar için 10 bin TL'lik promosyon ödemesi tanımlıyor. Nakit promosyonu almak için öncelikle maaşınıza göre karar verilmesi şart. 6500 TL'ye kadar emekli maaşına bağlı ödemenizi alabilirsiniz. 500 TL'lik otomatik fatura ödeme talimatıyla birlikte bankaya kazandırdığınız müşteri başına da 500 TL'den olmak üzere toplam 6 kişiye kadar ödeme alabiliyorsunuz. Bu da toplamda 10.000 TL'lik ödemeye tekabül etmekte.

Promosyonlar Yakında Zamlanabilir

Nakit promosyon ödemeleri, Nisan ayından itibaren daha da artabilir. Hal böyle iken enflasyona da bağlı olarak bankaların SGK ile olan iş birliği daha farklı bir hal alabilir. Şimdilik büyük bekleyiş sürüyor. Bakalım yeni promosyon kampanyalarında daha farklı bir gelişme yaşanacak mı hep birlikte göreceğiz.