Emeklilere ödenen promosyonlarda önemli bir gelişme yaşanıyor. Pek çok emeklinin yakından takip ettiği promosyonlar için EYT'lilere özel fazladan ödeme yapılacak. Denizbank, EYT'liler için kaç TL promosyon ödüyor? İşte yeni emekli olacaklara sağlanan bazı avantajlar...

EYT'liler, Meclis Genel Kurulu'ndan geçen düzenleme ile birlikte resmen emekli olabilecek. SGK'ya verilecek dilekçe ile birlikte alınacak "emekli olabilir" yazısı ise büyük önem arz ediyor. Öte yandan EYT için emeklilik başvurularında da önemli bir yoğunluk var. Milyonlarca EYT'li uzun zamandır emekli maaşı almayı bekliyordu. Sigorta primlerini dolduran ancak yaş bekleme sorunu nedeniyle yıllardır maaş alamayan pek çok kişi, mutlu sona kavuşacak. Emekli maaşları ne zaman ödenecek diye sorulurken bir yandan da bankaların emekli promosyonlarında düzenleme yaptığı ortaya çıktı.

Emekli Promosyonları Zamlanacak mı?

Hali hazırda baktığımızda kamu bankalarının ödediği emekli promosyonları 5 bin TL'ye kadar çıkmakta. Özel bankalar ise ortalama 7 ila 8 bin TL'lik maksimum promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Ancak bir banka var ki önemli bir kampanyaya imzasını attı. Bankanın kampanyasında EYT'lileri sevindirecek bir detay bulunmakta.

EYT'liye Özel 7500 TL Ödeme!

EYT'liler alacakları promosyon ödemesinde önemli bir artışla karşılaşıyor. Promosyon zammı konusunda büyük kolaylık sağlayan Denizbank, normal emeklilere 5000 TL ödeme yaparken EYT'li emeklilere ise 7500 TL'lik ödeme yapacak. Promosyon ödemelerindeki bu detay pek çok kişiyi sevindirdi.

İş Bankası'ndan Kolaylıkla Kredi: Sigortalılara Özel 10.000 TL Fırsatı! İş Bankası'ndan Kolaylıkla Kredi: Sigortalılara Özel 10.000 TL Fırsatı!

Denizbank Promosyon Başvurusu Nasıl Yapılır?

EYT'liler, emekliliklerini ilan etmeleri durumunda Denizbank'a başvurarak promosyon kampanyasından yararlanabilir. Bunun için Denizbank mobil uygulamasını kullanabilir, e-Devlet üzerinden işlem sağlayabilir veya Denizbank'ın diğer iletişim kanalları ile de promosyon başvurusunu sağlayabilir.