Fahriye Evcen ve oğlu Karan'dan ilk poz. Kuruluş Osman dizisinde canlandırdığı Osman Gazi karakteriyle büyüleyen Burak Özçivit ve eşinin oğluyla ilk pozu olay oldu.

Fahriye Evcen ve oğlu Karan'dan ilk poz. Kuruluş Osman dizisinde canlandırdığı Osman Gazi karakteriyle büyüleyen Burak Özçivit ve eşinin oğluyla ilk pozu olay oldu. İşte Fahriye Evcen oğlu Karan'la instagram'ı sallayan pozu kısa sürede ses getirdi. Fahriye Evcen paylaştı!Fahriye Evcen, Burak Özçivit çiftinin oğlu Karan ilk defa bu kadar net göründü. Anne Fahriye Evcen cumartesi sabahı "Karan'ım" diyerek paylaştığı poz kısa sürede beğeni rekoru kırdı. İnstagram beğeni rekoru kıran pozlarından biri olan Fahriye Evcen ve Karan'ın pozu ses getirdi.

Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek! Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek!


İşte Karan bebek ve Annesi fahriye Evcen!

Fahriye Evcen güzelliğiyle pozlarda büyülerken, Karan bebek babası gibi çok yakışıklı bulundu. Fahriye Evcen ve Oğlu Karan ilk defa instagram'da fotoğraf yayınlandı. Karan kaç yaşında olduğu araştırılıyor.