Akbank'ın sıfır faizli ihtiyaç kredisi arayanlar için yaptığı kampanya gündem oldu. Son başvuru tarihini kaçırmadan kredinizi hemen çekebilirsiniz. İşte kredi arayışında olanlar için güncel fırsatlar haberimizde yerini aldı...

Faizsiz kredi kampanyası denildiği vakit akıllara gelen bankalardan biri olan Akbank, önemli bir kampanya duyurusunda bulundu. Eğer sizler de kredi fırsatını değerlendirmek istiyorsanız bir an önce başvuru yapmanız gerekebilir. Çünkü kredi fırsatının sona ermesine çok az bir zaman kaldı. Sıfır faizli kredide güncel gelişmeler ve dahasını açıklayalım.

Akbank'tan Faizsiz Kredi Duyurusu!

Akbank, 10 bin TL'ye kadar orta vadeli ve faizsiz kredi verecek. Alacağınız krediyi 6 ay içerisinde ödeyebilirsiniz. Böylelikle kredinize uygun şekilde vadelendirme işlemi yapıldığı anlaşılıyor. Eğer acil nakit ihtiyacınız var ise Akbank'a başvuru gerçekleştirmek ve bir an önce kredi çekmek sizin elinizde. Tüm bunların yanı sıra bankanın kampanyasında son tarih duyuruldu.

13 Ocak 2023'e Kadar Başvurun!

Akbank'taki kampanyaya göre 13 Ocak 2023 son tarih olarak kayıtlara geçti. Dolayısıyla kredi fırsatını değerlendirirseniz rahatlıkla işlem sağlayabilirsiniz. Son gün geçtikten sonra kredi başvurusunda bulunmanız sıfır faizli kredi almanızı mümkün kılmaz. 

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

İhtiyaç Kredisinde Son Günler

Pek çok vatandaş, ihtiyaç kredisini yüksek faiz oranları nedeniyle çekmek istemiyor. Oysa ki Akbank'ın sıfır faizli kredisiyle birlikte hem acil ihtiyaçlarını halledebilir hem de üzerine faiz konulmadan rahatlıkla ödemesini yapabilir. Akbank kredi başvurusu için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Şubeye kadar gitme derdine artık bir son veriliyor.