Tüp fiyatları 2023 yılı itibarıyla kaç TL oldu? Güncel tüp fiyatlarının yanı sıra İpragaz, Aygaz ve Tüpgaz'daki son durum açıklandı. Yeni yıla girmemizle birlikte zamlar da peşimizden geliyor. Artık tüp almak eskisine göre daha zor hale gelecek.

Yeni yılla birlikte pek çok yerde zam dalgası başladı. Özellikle de tüp fiyatları yerinde durmuyor. Gelen zamlarla beraber tüp fiyatlarının arttığı gözlemlendi. İşte son dakika gelişmesiyle Aygaz, Tüpgaz, ve İpragaz gibi markalara ait güncel fiyat listesini sizlere duyuruyoruz.

Asgari Ücrette Artış Sinyali Verildi! Mart Ayında Ara Zamla En Az 20 Bin TL Maaş! Asgari Ücrette Artış Sinyali Verildi! Mart Ayında Ara Zamla En Az 20 Bin TL Maaş!

Tüp Fiyatları Kaç TL Oldu?

Tüpe gelen son zamdan sonra Milangaz'ın 12 KG'lik uzun vanalı ev tüpü fiyatı 318,50 TL oldu. Fiyatların çok hızlı şekilde arttığı gözüküyor. Öte yandan Aygaz'ın 12 Kg'lik ev tüpü ise 327 TL'ye satışa sunuluyor. Gelen zamlar bir türlü durmamakta. 2023 yılında da beklentilerin üzerinde satılmaya devam edecek.

İpragaz Tüp Fiyat Listesi

  • Piknik Tüpü 2 kg 60 TL
  • Ev Tüpü 12 kg 316 TL
  • Ticari Tüp 24 kg 637 TL
  • Sanayi Tüpü 45 kg 1182 TL
  • Propan Tüpü 45 kg 1269 TL

Tüpe Yeni Zam Gelecek mi?

Tüpe 2023 yılında yeni zam gelecek mi merak ediliyor. Henüz 2023 yılına yeni girdiğimiz için ileriki zamanlarda fiyatlar yeniden güncellenebilir. Dolayısıyla tüp ihtiyacı olanların şimdiden satın alması tavsiye ediliyor. İleride daha farklı bir durum söz konusu olabilir. Her geçen gün zamlanan tüpün değeri kısa süre içerisinde %100'ün üzerinde arttı.