Faizsiz Nakit İçin Süre Azaldı! 50-100 bin TL Arasında Nakit Ödemesi Sıfır Faizli Olacak!

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Faizsiz olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılan yeni kredi ödemelerinde katılım bankaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara uygun kar payı oranları ile birlikte sizlere 100000 TL'ye kadar sıfır faizli kredi verilecek. Ülkemizde bulunan katılım bankaları üzerinden yapacağınız tüm bankacılık işlemlerinde olduğu gibi kredi işlemlerinde hiçbir şekilde faiz oranı uygulanmadan, İslami şartlara uygun olarak sizlere kredi imkanı sağlanmaktadır. 

Ziraat Katılım Bankası ile birlikte Vakıf Katılım Bankası, ülkemizde kamu katılım bankaları olarak hizmet verdikleri için nakit kullanacak olan vatandaşlara bu bankalar daha uygun kar payı oranları ile birlikte finansman desteği sağlamaktadır. Ziraat Katılım Bankası ile birlikte Vakıf Katılım Bankası üzerinden de nakit kredi kullanmak için başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, faizsiz kredi onayı alabilmeleri için bazı şartları uygun müşteri olması istenmektedir. 

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen kişilere en yakın banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte işlem yaparken, sigortalı olarak çalışan vatandaşların son iş yerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması, banka tarafından istenmektedir. Sigortalı olarak bir işyerinde çalışan tüm vatandaşlara nakit ihtiyacı olmaları durumunda kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan Ziraat Katılım Bankası ile birlikte Vakıf Katılım Bankası, sizlere, faiz yerine kar payı oranı uygulamaktadır. 

Emekli olan vatandaşlar da faizsiz, emekli kredisi kullanabilir ve emekli maaşı hesaplarına, Ak, Ziraat Katılım Bankası veya Vakıf Katılım bankasını taşıyarak, sadece ihtiyaç kredilerinde değil, konut kredilerinde ve taşıt kredilerinde de faizsiz işlem yapabilirler.