Fatih Portakal, bir konuşmasında Muharrem İnce'nin kendisine mesaj attığını söyledi ve tepki gösterdi. Muharrem İnce için "hiç güven veren biri değil" ifadesini kullandı. Sosyal medyanın gündemine yerleşen gazeteci Fatih Portakal, açıklamaları ile sert eleştirdi.

Gazeteci Fatih Portakal, yapmış olduğu açıklama ile gündeme geldi. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin kendisine mesaj attığını belirtti ve tepki gösterdi. Herkesin kendi işini yapmasını gerektiğini söyledi ve Nevşin Mengü'ye de mesaj atmasını eleştirdi. Yaşananlarla birlikte önemli açıklamalarda bulundu.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

"İktidara gelse ne olacak" diye sordu!

Muharrem İnce'nin gazeteciler ile olan diyaloğunu eleştiren Fatih Portakal, aşağıdaki ifadelere yer verdi ve tepkili olduğunu aktardı:

"Muharrem İnce mesaj atmış, 'Kırıldım, bir daha sana çıkmayacağım' falan diyor. Bana işimi öğretmeye çalışıyor. Ben sana işini öğretiyor muyum? Herkes kendi işini yapsın! Dün Nevşin’i de aramış, böyle bir iki cümle söylemiş Nevşin gereken cevabı vermiş. Böyle bir siyasetçinin olmaması gerekiyor. İnce gibi bir insanın bizi yönettiğini düşünün. Şimdi muhalefetteyken böyle! Acaba iktidara gelse ne olacak? İktidara geldiğinde demokrat bir yönetici olabilecek mi? Hoşuna gitmeyen gazeteciyi Böyle siyasetçi olmamalı. Hiç güven veren biri değil Muharrem İnce.”
 

muharremince