Fatih Portakal'ın haber sunacağı yeni kanalı duyunca şaşıracaksınız. 2020'de Fox TV'den ayrılan Fatih Portakal, sahalara geri dönüyor. Ünlü isim reyting rekorları kıran sunuculuğu ile biliniyor. Portakal'ın haber sunacağı yeni kanalının adı ne?

Fatih Portakal, geçmiş yıllarda Fox TV'de hem sabah haberlerini hem de akşam haberlerini sundu. Başarılı performansı ile dikkat çekti ve vatandaşın beğenisi ile takdirini kazandı. Fox TV'nn reyting rekorları kıran programıyla birlikte bir anda istifa kararı aldı. Artık ailesine daha fazla vakit ayırmak istediği ve dijital üzerinden mesleğine devam edeceği yönündeki vurgusu dikkat çekti.

Yıllar Sonra Ekranlara Dönecek!

Fatih Portakal, 2020 yılında haber sunuculuğu görevini bırakmıştı. Fox TV'deki başarılı kariyerine bu şekilde ara verdi. Öte yandan dijital ortamdan haberleri yorumlamaya ve gazetecilik mesleğini sürdürmeye devam etti. Bu doğrultuda uzun süreli ara vermiş değil. Ancak televizyon karşısında yıllardır gözükmüyor. Şimdi ise bu atılımla beraber tekrardan milyonların karşısına çıkacak.

Benzin, Motorin ve LPG İndirimine Yeşil Işık! Banka Akaryakıt İstasyonlarının Maliyetini Düşürdü Benzin, Motorin ve LPG İndirimine Yeşil Işık! Banka Akaryakıt İstasyonlarının Maliyetini Düşürdü

Hangi Kanalda Haber Sunacak?

Fatih Portakal'ın haber sunacağı kanalın ismi Sözcü TV olarak açıklandı. İddialar karşısında da konuşan Portakal, görüşmelerin hali hazırda devam ettiğini vurguladı. Henüz kesinleşmiş bir karar olmasa da yüksek ihtimalle Fatih Portakal'ın Sözcü TV üzerinde haber sunuculuğu yapacağı belirtiliyor.

Sözcü'den Açıklama Gelmişti!

Sözcü'nün televizyon kanalı olarak faaliyetlerini sürdüreceği haberi Ali Delek'in paylaşımı ile netleşmişti. Delek, paylaşımında "Günaydın. 2,5 yıldır teknik ve idari kuruluşunda bulunduğum SözcüTV‘de Genel Müdür olarak göreve başladım. Sözcü sadece bir medya kuruluşu değil. Memleketin geleceğine yön verebilecek büyük bir aile. Bu sorumluluk ve yükle yola çıkıyoruz." dedi.