İfşaları ile ünlü suç örgütü lideri Sedat Peker'in son yayınladığı LGBT videosu sonrası Fatma Kaplan Hürriyet'in "Üç Erkek AKP'li Vekil Kabinde Ne Yapıyordunuz" konuşması gündem oldu.

Yaşanılanlar sonrası ortaya düşen bir TBMM konuşması ile Fatma Kaplan Hürriyet Kimdir? Fatma Kaplan Hürriyet Hangi Partide? Fatma Kaplan Hürriyet Ne Dedi? Fatma Kaplan Hürriyet "Üç Erkek AKP'li Vekil Kabinde Ne Yapıyordunuz" ne zaman dedi? soruları merak ediliyor.

Emekliye yeniden müjde geldi! O bankadan emekli maaşı alırsanız, Para sıkıntınız ortadan kalkacak Emekliye yeniden müjde geldi! O bankadan emekli maaşı alırsanız, Para sıkıntınız ortadan kalkacak

Sedat Peker’in 26 Haziran 2022 Pazar günü, Cem Küçük ile arasındaki savaş sonrası TGRT'nin ve İhlas Holding'in Genel Müdürü olan Prof Dr. Rasim Kaan Aytoğu iddiası ile üç erkeğin olduğu bir LGBT videosu yayınlamıştı.

Bu görüntüler, Sedat Peker ve Cem Küçük halen sosyal medyanın gündemindeyken bir video daha paylaşım rekoru kırdı.

TBMM BAŞKANLIK SEÇİMİ SONRASI KONUŞMASI

TBMM’de 9 Ocak 2017 tarihinde; tartışmalı başkanlık anayasası oylamasında gizli oy kullanılması gerekirken, AKP’li vekiller kullandıkları oyları açık etmişler ve bazı AKP’li vekiller oy pusulalarını gösterirken, bazı AKP’li vekiller ise kabine birlikte girmişlerdi.

İşte bu yaşanılanlar üzerine Fatma Kaplan Hürriyet şunları söylemişti;

“Okul tuvaletinde birlikte sigara içen 3 erkek öğrenci öğretmene yakalanır. Öğretmen 3 erkek öğrenciye sorar: ‘Siz içeride sigara mı içiyorsunuz?’ Öğrencilerden biri ‘Hayır hocam’ diye cevap verir. Öğretmen tekrar sorar ‘Sigara içmiyordunuz da 3 erkek 1 tuvalette ne yapıyordunuz?’ bu sefer diğer erkek öğrenci ‘Hocam vallahi sigara içiyorduk’ diye itiraf eder.

Şimdi soruyorum dünkü oylamada, aynı kabinde, birlikte oy kullanan 3 erkek AKP’li vekil eğer birlikte oy kullanmıyorduk, vallahi Anayasa’yı ve gizliliği ihlal etmiyorduk diyorsanız 3 erkek bir kabinde ne yapıyordunuz? 3 AKP’li vekilin bir kabinde birlikte ne yaptığını milletimizin bilmeye hakkı vardır.”

İşte o viral olan konuşma videosu;