Faturalarını otomatik talimat ile ödeyen müşteriler 150 TL bonusu hemen alıyor. Üstelik banka bu kampanyayı sınırlı süre için yapacak. Eğer elinizi çabuk tutmazsanız fırsatı kaçırabilirsiniz. Elektrik, su ,doğalgaz ve HGS ödemelerinde yeni dönem başlayacak.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Bankalar, son zamanlarda otomatik fatura talimatlarına özel ödemelerde bulunuyor. Eğer kredi kartınız ile otomatik fatura talimatı verirseniz sizler de bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Çünkü fatura talimatları incelendiğinde bankalar için gerçekten de önemli bir yere sahip. Kredi kart kullanımı konusunda her türlü teşvik devam ediyor. Bonus puan almak ve bunu alışverişlerde kullanmak mümkün. Son olarak Yapı Kredi'den önemli bir kampanya duyurusu geldi.

150 TL Bonus Sizi Bekliyor!

Kredi kartınızla yapacağınız elektrik, su, doğalgaz veya HGS otomatik ödeme talimatına toplamda 150 TL bonus verilecek. Yapı Kredi, söz konusu duyuruyu internet sitesi üzerinden yayınladı. Yaptığı duyuru ile birlikte müjdeli haber de verildi. Kampanyaya kimlerin katılacağı ve son katılım tarihinin ne zaman olduğu da belli oldu. 

yapıkrediis

Yapı Kredi Otomatik Fatura Talimatı Duyurusu

Yapı Kredi, faturalarınızı manuel olarak ödemeniz yerine otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda sizlere büyük kolaylık sağlıyor. Kredi kartınız ile herhangi bir problem yaşamadan fatura talimatınızı verebilirsiniz. Sitede yer alan açıklamada;

 “11 Şubat – 10 Mart 2023 tarihleri arasında vereceğiniz, 3 yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 100 TL puan hediye! Üstelik kredi kartınızdan verdiğinizde yeni 3 talimat için ekstra 50 TL, toplamda 150 TL puan kazanın! “ ifadesine yer verildi ve kampanya detayları için resmi internet sitesi üzerinden bilgi paylaşıldı.

otomatikfatura