Sacha Boey için akılalmaz bir iddia ortalığı karıştırdı.

Hakkında "Menajerlik şirketi Fenerbahçe'ye götürmek için yalan söylüyor" denilen Fransız sağ bek Sacha Boey, Fenerbahçe'de Joshua King, Berisha, Pelkas, Serdar Dursun, Max Meyer, Szalai ve Luis Gustavo'nun menajerlik şirketiyle aynı şirkete üye.

Sache Boey'in sakat olmadığı ve bilerek forma giymek istemediğini iddia edilirken bu menajerlik şirketinin Boey'i Fenerbahçe'ye götürmek istediğini ve bu yüzden ortalığı karıştırdığı söylendi.

Galatasaray'a büyük umutlarla transfer edilen Sacha Boey, sergilediği davranışlardan sonra kadroda düşünülmemeye başlanmış ve satılık listesine konulmuştu ki sosyal medyada ortaya atılan iddia ise ortalığı karıştırdı.

Ümit Davala: Boey'de şeytanlık sezdim

Geçmiş dönemde birçok ismi Fenerbahçe'ye getirmesiyle tanınan ROGON isimli menajerlik şirketinin Boey'i Fenerbahçe'ye götürmek istediği söylendi.ıyordu.

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?

ROGON şirketinin şimdiki hedefinin Sacha Boey olduğu sosyal medya yazılan bu iddia kısa süre içinde gündem oldu.

Akıllara ise Ümit Davala'nın "Boey’in bu yaptığında şeytanlık sezdim. Sen maç günü Galatasaray’ı satıyorsan bu şekilde, oynamam diyorsan sen de bir şeytanlık var. Galatasaray’ın sana ihtiyaç duyduğu Antep maçında sen oynamam diyorsun. Boey’in bu tavırlarından dolayı Antep maçında Semih Kaya sağ bek oynatıldı. Eğer başka bir teknik direktör olsaydı orada Boey’i ilk uçakla Fransa’ya gönderirdi. O forma çok kıymetli. O formayı satmak, oynamamak gibi hiçbir lüksün olamaz." sözleri geldi.