Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu. Fenerbahçe'nin başına Abdullah Avcı geçiyor.

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu. Fenerbahçe'nin başına Abdullah Avcı geçiyor. Ersun Yanal'ı bugün gönderen Fenerbahçe'de yeni teknik direktör kim olacak sorusu yanıt buldu. Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Abdullah Avcı mı oluyor?Abdullah Avcı Fenerbahçe'yle anlaştı!

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!


Fenerbahçe yeni teknik direktörü için Emre Belözoğlu devrede. Emre Belözoğlu ve Ali Koç, Tuncay Şanlı, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu yardımcılığıyla Alex'in sportif direktör olarak takımı yönetmesine sıcak bakılıyordu. Ancak Emre Belözoğlu, Ali Koç'la görüşmesinde öyle bir isim verdi ki. Başakşehir'le yaşanan uzun yıllar sonrası hem Milli takım hem Beşiktaş maceraları hüsranla sonlanan Abdullah Avcı Fenerbahçe'nin başına geçiyor. Galatasaraylı olduğu bilinse de Avcı, Okan Buruk ve Fatih Terim varken Galatasaray'ı çalıştırması oldukça zor. Futbol adamı olan Avcı takımın başına geçebilir.Aykut Kocaman ve Erol Bulut olmadı!Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü için Aykut Kocaman, taraftar beni gönderdi isterse gelirim ancak zor yorumu sonrası, Erol Bulut bu sezon Alanyaspor'u yarı yolda bırakamam diyerek kibarca teklifi kabul etmedi. Ancak Ali Koç, sezon sonuna kadar Emre, Tuncay ve Volkan'ı Alex önderliğinde takımı çalıştırması istiyordu. Sürpriz bir şekilde Aykut Kocaman ve Erol Bulut olmamasından sonra rota Abdullah avcı'ya çevrildi.Abdullah Avcı çok yüksek ihtimalle Fenerbahçe'nin başına geçiyor.