Başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı Sefirin Kızı 2 Mart Pazartesi akşamı 11. bölümüyle ekranlara gelecek.

Başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı Sefirin Kızı 2 Mart Pazartesi akşamı 11. bölümüyle ekranlara gelecek. Akın ve Nare'nin sırrını öğrenmek için Narselona'ya Nare'nin arkadaşının yanına giden Sancar, Akın'la karşı karşıya gelecek. Ancak Akın Sancar'a saldıracak. Peki Sefirin Kızı Sancar ölecek mi? Engin Akyürek diziden ayrılacak mı? İşte detaylar...Sefirin Kızı yeni bölümde Sancar da Akın da aynı anda İzabel'i görmeye gidecek. Tam da aradığını bulan Sancar, Akın'la karşı karşıya gelecek. Bu tesadüfle Nare'nin kendisine oyun oynadığını anlayan Akın ise daha tehlikeli olacak ve Sancar'a kötü bir şey yapacak. Sancar'ı yerde yatarken gören herkes de onun için endişelendi. Haliyle Sefirin Kızı Sancar öldü mü? aranmaya başladı.

SEFİRİN KIZI SANCAR ÖLECEK Mİ?Sefirin Kızı dizisinin ana karakterlerinden biri Sancar... Bu nedenle Sancar ne olursa olsun ölmeyecektir. Çünkü dizi daha yeni başladı.ENGİN AKYÜREK DİZİDEN AYRILIYOR MU?

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Sancar iyi olduğu sürece Engin Akyürek de dizide kalmaya devam edecektir. Yani böyle bir durum söz konusu değil.

SEFİRİN KIZI 11. BÖLÜMDE NELER OLACAK?Nare’nin tüm mücadelesine rağmen, Sancar sonunu getirebilecek gerçeklere bir adım uzaktadır. İsviçre’de Nare’nin sekiz yıl önce bebeğiyle kaldığı akıl hastanesinde, Isabel’in karşısındadır. Isabel’e soruları soran Sancar, cevapları bulansa Gediz olur. Nare, Gediz’e nihayet tüm sırlarını açacak, akıl hastanesindeki günlerini anlatacak kadar güvenir. Isabel ise Sancar’a yeni bir masal anlatır; Shakespeare’nin Othello’sundan bahseder ona. Şüphenin zehriyle karısını öldüren Othello’yu öğrenen Sancar çok sarsılır. Üzerine bir de Akın’la karşılaşınca Sancar gerçeği bulmak üzere gittiği İsviçre’den bulduğu cevaplarla delirmek üzere döner ama Akın da onu görünce Nare’nin Türkiye’de olduğunu anlar ve çıldırır.İsviçre’de bunlar yaşanırken, Nare Türkiye’de babasının yokluğunda onu çok zorlayan Melek’le uğraşmakta, kızının üç kişilik bir aile olabilme umudunu yok etmeye çalışmaktadır. Ama Sancar çok kalmadan Türkiye’ye döndüğünde, hiç de Nare’nin beklediği gibi davranmayacak ve Nare’nin işini iyice zorlaştıracaktır.