Fiat Araçların 374.000 TL Satışa Çıkaracağı Duyurulunca Diğer Markalar Tarafından da Frene Basıldı! Fiat, Honda, Renault, Citroen, Mercedes, BMW...

Yılsonuna kadar geçerli olan fiyat listesi ile birlikte pek çok araç markalarında yeni fiyatlar belirlendi. Güncellenen fiyat listesi ile birlikte özellikle pek çok markada 0 araç sahibi olmak isteyen kişiler Bu fiyatlar doğrultusunda alım gerçekleştirebilir. Fiyat Mercedes Honda BMW Renault gibi birbirinden farklı araç markalarında yılsonuna kadar geçerli olacak farklı fiyatlar yayınlandı.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

ÖTV İçin Güncelleme Yapıldı!

ÖTV ve masraf vergileri ile birlikte araçlarda yapılan güncellemelerle birlikte fiyat değişikliklerine gidildi. Yükselişe geçinme durumu ile beraber farklı modellerde de aynı zamanda hem düşük fiyatlı hem de daha yüksek fiyatlı araç modelleri sunuluyor. Özellikle sıfır araç sahibi kişilerin heyecanla beklediği Aralık fiyat listeleri net şekilde yayınlandığı için her bütçeye göre farklı model seçenekleri mevcut. Aralarındaki kişiye ihtiyacı doğrultusunda bir tercih yaparak güncellenen fiyat listesi ile birlikte satın alım gerçekleştirebilir.

Kasım ayı son haftasında düzenlenen ÖTV vergileri ile birlikte 600 bin TL altında kalan araçlarda %5,5 oranında indirim durumu gerçekleşmişti. İndirim oranı aynı zamanda yüzde 16’ya kadar yükselmişti. Fakat bu düşüş sonrasında döviz kurlarında yaşanan hareketlilik ve aynı zamanda gelen zamlardan sonra yine fiyatlarda güncelleme durumu gerçekleşti. İndirime girilen araştırın pek çoğunda yine Yükseliş durumu yaşandı. .

Yılsonuna kadar Fiyatlar Belli!

ÖTV ve masraf vergisi düzenlemeleri ile birlikte Aralık ayı itibariyle yılsonuna kadar geçerli olacak yeni fiyatlarda belirlenme durumu yaşandı. Bu fiyat listesi doğrultusunda özellikle sıfır araç sahibi olmak isteyen kişiler listeleri inceleyerek kendi bütçeleri doğrultusunda bir tercih yapabilir.

BMW, Mercedes ve Audi araçlarda 300 bin TL’den 9 milyon TL’ye kadar araç modelleri bulunuyor. Bu fiyat listesi aralığında kişiler kendi bütçeleri doğrultusunda seçim yaparak araç alımı gerçekleştirebilir.

Araçlarda düşük fiyatlardan yüksek fiyat aralıklarına kadar her bütçeye hitap eden birbirinden farklı model seçenekleri bulunuyor. Yayınlanan fiyat listeleri doğrultusunda detaylı bir inceleme yaptıktan sonra kişi kendi isteği ve ihtiyacı doğrultusunda bir tercih yapabilir.

Bu fiyat listeleri özellikle Kasım ve Aralık aylarının fiyat listeleri incelenerek yapılmıştır.

·        Fiat egea sedan fiyat listesinde 365. 600 TL olarak belirlenmiştir.

·        Fiat Egea Cross ise 422.900 TL olarak açıklandı.

·        Fiat 500 ise 611.900 TL ye kadar yükseliyor.

·        Fiat 500L 641.900 TL olarak açıklandı.

·        Fiat 500X 830.900 TL şeklinde açıklandı.