A101 çıldırma kararı aldı! Fırsatı duyanlara kulaklarına gözlerine inanamıyor! Sunulan hizmetlerin tamamı kampanyalı indirim olanakları dahilinde gerçekleşiyor.

Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı! Cumhurbaşkanı Açıklama Yaptı! Emekliye 10 bin TL ve 20 bin TL ödeme! Bugün başladı!

%57 indirim kampanyası imkanlarını duyanlar şaha kalktı, vatandaşlar A101 şubelerine akın ediyor, kapısında yatıyor! A101 son günlerde Türkiye’nin en büyük kampanya olanağını paylaştığını duyurdu. Marketin başlatmış olduğu kampanya olanaklarının gelecek günlerde artırılması beklenen detaylar arasında bulunuyor. A101 tarafından yapılan ve çok büyük bir indirim olduğu ile ilgili açıklamalar vatandaşlar tarafından dikkatle takip ediliyor. Yapılacak olan %57 oranındaki indirimden kimlerin ve nasıl yararlanacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor. 

Ayçiçek Yağında Dev İndirim!

Ayçiçek yağında yaşanan gelişmeler son günlerde herkes tarafından konuşulan detaylar arasında bulunuyor. Birçok markette ayçiçeği yağının fiyatları cepleri yakarken, A101 enflasyona karşı savaş ilan etti. A101 enflasyona karşı savaş ilan ettikten sonra Ayçiçek yağının fiyatlarında ciddi düzeyde indirime gitti. Yapılan indirimlerle beraber %57 oranında kişiler indirim olanaklarından faydalanma fırsatlarına sahip olabilecekler. A101 marketleri tarafından sunulan indirim olanaklarının diğer ürünlere de yansıması bekleniyor. Tavuk fiyatlarının markette 29,25 TL’ye düşmesi vatandaşları heyecanlandıran gelişmeler arasında bulunuyor.  Bu indirimlerin önümüzdeki günlerde artarak devam etmesi bekleniyor.

Muz Fiyatları Düştü!

Marketin sunmuş olduğu imkanların tamamı geniş imkan statüsü kapsamında gerçekleşen avantajlı hizmetler olarak ön plana çıkıyor. A101 son yılların en geniş çaplı indirim kampanyasını başlattı. Başlatılan indirim olanaklarıyla beraber kişiler %57 oranından imkanlardan faydalanma fırsatlarına erişiyorlar. Fırsatı duyanlar doğrudan A101 marketlerine akın etmeye başladılar bile! Bununla beraber A101 marketlerinde muz fiyatlarına da indirim geldi.

Muz fiyatlarının 45 TL’ye düşmesiyle vatandaşlar muz alımına yoğun ilgi gösteriyor. Marketin sunmuş olduğu imkanların ekim eylül ayı boyunca devam etmesi bekleniyor. Ekim ayıyla beraber A101 yeni indirim olanaklarını başlatma fırsatlarına sahip olabilecek. Vatandaşlara sunulacak olan imkanların geniş standartlarda sunulması kişileri ilgilendiren gelişmeler arasında bulunuyor.  Çok farklı kategorilerde çok büyük indirimler sunuluyor. Fırsatlarla dolu bir imkandan faydalanmak istiyorsanız siz de A101 marketlerine gidebilirsiniz.