Ebru Şallı'nın kocası Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Derin'in uyarılarda bulundu şiddet iddiaları sonrasında gözler Ebru şallı'ya çevrildi

Geçtiğimiz günlerde Ebru Şallı, Uğur Akkuş şiddeti, hatta arabada Ebru Şallı'yı dövdüğü iddiaları gündeme çıkmış gözler ünlü çifte çevrilmişti. Ebru Şallı dayak yedi şeklindeki saçma yorumlarla gündem dolup taşmıştı.

Ebru şallı'nın kocası zaten eski eşinden şiddet sebebiyle ayrıldığı söylenirken, Uğur Akkuş Eski eşi Gonca Derin Ebru Şallı ile ilkj evlendiği günlerde kendisini uyardığını söylemişti.

Uğur Akkuş eski eşi ile ayrılmadan önce sokak ortasında dayak yediği iddiaları ile magazin gündemine çıkmıştı. Zaten o zamandan mahkemesi olduğu iddiaları devam ederken, şimdi de Ebru Şallı'nın şiddeti onaylaması durumunda hapisaneye gireceği sebebiyle davacı olmadığı ve durumu kabullendiği iddia ediliyor. 

Ebru Şallı araç içinde şiddet uyguladığı iddialarını yalanladığı günden sonra aradan bir kaç gün geçmişken bir görgü tanığının durumu özetlemesi sonra Şallı konu ile alakalı bir açıklama ihtiaycı yapma ihtiyacı duydu. 

Yaşanan olayın ardından Uğur Akkuş’la ilgili dikkat çekici bir iddia ortaya atıldı. Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş eski dende bir kavgaya karıştığı cezaevine girdiği ve pandemi sebebiyle  koronavirüs izni ile tahliye olduğu biliniyor. Tekrar bir şiddet vakası olması durumunda hapse gireceği kararı bulunduğu iddia edilen Ebru Şallı'nın kocası Uğur Akkuş'un hal bu iken karısı tarafından olayın gizlendiği söyleniyor. 

Buna karşılık Twitter gündeminde Ebru Şallı kendini neden ezdiriyor yorumları yapılırken, araçta bu kadar şiddet oluyorsa evde durum nedir acaba yorumları da gecikmedi. Ebru Şallı son olarak 'hiç  kimse eşi ile tartışmıyor mu' yorumları ile birlikte akıllara Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Derin!'in sözlerini getirirken, kendisinin Ebru Şallı'yı uyarıda bulunduğu paylaşımı google'ın derinliklerinde araştırılıyor. 

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri