Araç markalarının kampanyalarını ve fiyat listelerini açıklamalarıyla birlikte muafiyetli şekilde araç almak isteyen kimseler hangi modellere yönelebileceklerini araştırmaya başladılar.

ÖTV muafiyeti ile çılgın indirim ve kredi desteği geldi! Opel Corsa Ekim 2022 araba kampanyası ve fiyat listesi! Engelliler için kampanya düzenleyen ve uygun fiyatlar sunan markalardan birisi de Opel oldu. Markanın birçok modeli muafiyetle alınabiliyor.

Ayrıca markanın müşteri temsilcilerine ulaşan kimseler en doğru tercihlere yönlendiriliyor ve kafalarında ki sorular özenle cevaplanıyor. Şu an fiyatlara baktığımızda muafiyetle beraber neredeyse 100.000 TL’ye yakın bir indirim olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca isteyen kimseler 12 ay vade, yüzde sıfır faiz gibi birçok avantajdan da faydalanabiliyor. Bu konuda yapılan açıklamaları kaçırmadan takip ederseniz çok güzel bir Opel Corsa aracınız olabilir. 

Hangi Modelleri Alabilirsiniz

Engeli olan kimseler Opel markasının corsa ve crossland modelini tercih edebilirler. Crossland modelinin essential, elegance ve essential edition elegance olarak üç farklı paketi bulunmaktadır. 1.2 motor hacmine sahip Essential modelinin fiyatı yüzde 80 ÖTV muafiyetiyle 300.000 TL’ye kadar düşmektedir. 1,5 motor hacmine sahip Elegance modelinin fiyatları ise 420.000 TL’ye kadar inmektedir. Corsa modelinin ise elegance, edition, ultimate olarak 3 farklı paketi vardır. 1.2 motor hacmine sahip otomatik vitesli elegance modelinin fiyatı 250.000 TL civarına inerken 1.2 motora sahip ultimate modelinin fiyatı ise 350.000 TL civarına kadar düşmektedir.  

Bu Araçlar Yok Satıyor! Hem Ucuz Hem Uzun Yıllar Götüren İkinci El Araçların Fiyatları... Bu Araçlar Yok Satıyor! Hem Ucuz Hem Uzun Yıllar Götüren İkinci El Araçların Fiyatları...

Kimler ÖTV Muafiyetinden Faydalanabilir 

Engelli kimseler için bir araç sahibi olmak oldukça önemlidir. 450.000 TL sınırına kadar olan bütün uygun araç modellerine engelliler muafiyetten yararlanarak ulaşabilir. Yüzde 90 ve üstü engeli bulunan kimseler ÖTV’den tamamen muaftır. Sadece engelli kimseler ÖTV muafiyetiyle araç almazlar. Aynı zamanda bu kimselerin aileleri de başvuruda bulunup muafiyetle araç alabilirler. Bunun için yüzde 90 üzerinde muafiyet gerekmektedir. Belirlenen aile üyeleri aracı kullanabilirler. Alınan araçlar 5 yıl boyunca satılamaz. Ayrıca 5 yıl içinde aracı satıp yenisini almak istediklerinde ÖTV’den faydalanamazlar. Sadece araçları bir sebeple kullanılamaz hale gelirse yeniden indirimden faydalanabilirler.  Bu şartları detaylı olarak gözden geçirerek kampanyaya katılabilirsiniz.