Türkiye sınırlarından rahatlıkla geçen ve ardı arkası akıl almaz bir şekilde kesilmeyen Suriyeli, Afgan ve Pakistanlı akınına cevap ararken İngiltere'den düşündürücü bir bilgi geldi.

Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor! Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor!

Türkiye sınırlarından  rahatlıkla geçen ve ardı arkası akıl almaz bir şekilde kesilmeyen Suriyeli, Afgan ve Pakistanlı akınına cevap ararken İngiltere'den düşündürücü bir bilgi geldi.

Financial Times, tarihi bir çökş ve kıyım yaşayan Türkiye'deki seçimle ilgili flaş bir iddiada bulundu. Batılı bir diplomatın açıklamalarını aktaran gazete Erdoğan’ın seçimi kaybetmesi durumundaki planını aktarırken çarpıcı uyarılarda da bulundu.

Konu ile ilgili kapsamlı bir analiz hazırlayan Financial Times'ın yazısında bulgularını ve öngörülerini özetleyecek olan “Erdoğan seçimi kaybederse görevi bırakacağı kesin değil. Hele ki seçim sonuçları yakın olursa çok endişe verici olabilir” cümlesini kullanması da ayrıca dikkat çekti.

Seçimle ilgili kayda değer bir rapor hazırlayıp önemli öngörülerde bulunan gazetede, “Sistemi değiştirmek için muhalefet kazanmalı ve birçok insan çok büyük farkla kazanması gerektiğini söylüyor ki seçim sonrasında karmaşık senaryolar olmasın” yorumu yapıldı.

Erdoğan “500 bin Suriyeli döndü” dedi, CHP'den tepki yağdı: Kılıçdaroğlu: “Bırak bu işleri Erdoğan!”