Ve Savaşçı başlıyor! Fox Tv adeta arap saçına döndürdüğü Savaşçı dizisinin yayın tarihli fragmanını verdi! Sen Çal Kapımı dizisinin hayranları şokta! Fox bu sefer de Sen Çal Kapımı dizisine saygısızlık yaptı! FOX TV 7 günü de dolu olması nedeniyle Savaşç

Ve Savaşçı başlıyor! Fox Tv adeta arap saçına döndürdüğü Savaşçı dizisinin yayın tarihli fragmanını verdi! Sen Çal Kapımı dizisinin hayranları şokta! Fox bu sefer de Sen Çal Kapımı dizisine saygısızlık yaptı!

FOX TV 7 günü de dolu olması nedeniyle Savaşçı dizisini bir türlü başlatmamış ve yapım şirketi ile Savaşçı oyuncuları arasında kriz çıkmıştı. Açılan tek gününü de Masumiyet dizini koyan Fox Tv'de Savaşçı krizi çıkmıştı.

Savaşçı dizisi aylar geçmesine rağmen bir türlü yayın tarihi açıklanmamıştı. İlan365 olarak Savaşçı dizisinin yaz sezonuna kadar bekletileceğini ve sezon finali yapacak bir dizinin yerine konulacağının haberini daha önce vermiştik. Öyle de oldu!Bu Cumartesi başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin sezon final bölümü yayınlanması beklenirken Fox ani bir kararla diziyi yayından çekti. Fox duyuruda "Koronavirüs nedeniyle haftaya yayınlanacak" demişti ancak bugün Savaşçı dizisinin fragmanı gelince akıllar karıştı.

SAYGISIZLIK DEVAM EDİYOR!

Bu sezon Berk Oktay'ın tartışmalı bir şekilde ayrıldığı ve kadrosuna Tamer Karadağlı ve Yeşilçam'ın unutulmaz jönü Ediz Hun'u katan Savaşçı yeni bölümleri merakla bekleniyordu. Ancak Savaşçı dizisinin başlaması da kriz yarattı! Fox bu seferde ekranların dram, acıtasyon içermeyen tek romantik komedisi tek yüzleri güldüren iç açıcı dizisi Sen Çal Kapımı dizisine ayıp etti.

BU SEFER DE SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNE SAYGISIZLIKSavaşçı dizisinin yayın günü Cumartesi seçilmiş ancak Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finali yapılmasının ardından yayınlanacağı bekleniyordu. Fox Savaşçı dizisinin hayranlarının tepkileri nedeniyle bu sefer de Sen Çal Kapımı dizisine ayıp etti!

Fox'un Cumartesi akşamları reytinglere bakıp Sen Çal Kapımı dizisini gelecek sezon sürüp sürmeyeceğine karar vereceği de iddialar arasında.  Yurt dışı izlenme oranları ve sosyal medyada çok güçlü olan Sen Çal Kapımı bu nedenle şimdilik bitirmeyen Fox Tv, reytingler nedeniyle SÇK dizisinin fişini elinde tutuyor.