FOXTV'nin haber yıldızlarından İsmail Küçükkaya'nın Halk TV'ye transferi gündeme bomba gibi düşerken, perde arkasından Fatih Portakal iddialaları çıktı.

İsmail Küçükkaya FOX TV'den Neden Ayrıldı? Neden Halk TV'ye Geçti? Fatih Portakal Halk TV'ye Geçti mi? Ne Zaman Geçecek?

İsmail Küçükkaya'nın Halk TV'ye transferi kanalın sahibi Cafer Mahiroğlu tarafından açıklanırken ilk akla gelen soru "İsmail Küçükkaya FOX TV'den neden ayrıldı?" olmuş devamında ise "İsmail Küçükkaya FOX TV ile kavga mı etti?" diye sorulmuştu.

İsmail Küçükkaya'dan Fatih Portakal açıklaması

Sosyal medyadan "Sevgili Halk TV izleyicileri, az önce isim vermeden Halk TV'de yeni başlayacak bir arkadaş için tweet attım. Biraz gizem olsun istedim ama gizem galiba bana göre degil . Hoş geldin İsmail Küçükkaya ." ifadeleri ile Cafer Mahiroğlu tarafından açıklanan yılın transferi haberinin arkasından bir haber daha gündeme damga vurdu.

Neler Oluyor? Ambulanslarda Bile Kaçak Göçmen Taşınıyor! Abulansta Yakalanan 12 Kaçak Afganlı Kafaları Karıştırdı! Neler Oluyor? Ambulanslarda Bile Kaçak Göçmen Taşınıyor! Abulansta Yakalanan 12 Kaçak Afganlı Kafaları Karıştırdı!

Şöyle ki; FOX TV'de ana haber bültenini sunan Fatih Portakal'ın da İsmail Küçükkaya'nın ardından Fatih Portakal'ın da Halk TV ile anlaşarak izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlandığı medya kulislerinde konuşulurken, Küçükkaya'nın transferinin Portakal'ın eski bir hesabı sebebi ile olduğu söylendi.

İsmail Küçükkaya FOX TV'den Neden Ayrıldı? Neden Halk TV'ye Geçti? Fatih Portakal Halk TV'ye Geçti mi? Ne Zaman Geçecek?

Fatih Portakal istifasıyla ilgili iddiaları yanıtladı: İki sene önce ayrılmaya karar vermiştim | Independent Türkçe

Halk TV'nin sahibi Cafer Mahiroğlu, 10 yıldır FOX TV'de Çalar Saat programıyla izleyicilerin karşısına çıkan İsmail Küçükkaya'nın Halk TV'ye transfer olduğunu duyururken hemen arkasından dillenen Fatih Portakal haberleri, Portakal'ın FOX TV'den "sır ayrılığının" hesaplaşması olarak değerlendirildi.

Hatırlanacağı üzere Fatih portakal FOX TV' ekranlarından ani bir karar ile ayrılmış ve bu ayrılığın tatminkar bir açıklaması yapılamamıştı ve akıllarda hep bir soru ile kalmıştı.

İsmail Küçükkaya FOX TV'den Neden Ayrıldı? Neden Halk TV'ye Geçti? Fatih Portakal Halk TV'ye Geçti mi? Ne Zaman Geçecek?

Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya yaz tatilini nerede, nasıl geçiriyor?

İşte asıl Fatih Portakal'ın FOX TV yönetimi tarafından gönderildiği ve yeni kanal olarak kendisine Halk TV'yi seçtiği ve hatta Cafer Mahiroğlu ile uzun süredir temasta olduğu iddia edilirken, eski partneri
İsmail Küçükkaya'nın da tam da bu sebep ile Halk TV'ye geçtiği konuşuluyor.

Şimdi beklenen ise sabah kuşağında İsmail Küçükkaya, akşam kuşağında ise Fatih Portakal'ın, yüksek reyting rakamlarıyla FOX TV'yi zirveye taşıdığı şekilde zaten uzun süredir bunu sorlayan Halk TV'yi o zirveye yerleştirmeleri.