Furkan Dede kimdir? Kaç yaşında nereli?

Furkan Dede kimdir? Survivor Panorama sunucusu Furkan Dede kaç yaşında nereli? Furkan Dede evli mi sevgilisi kim merak ediliyor.

Gündem 16.06.2021 - 23:58 17.06.2021 - 00:01 Berkay Keskin

TV8 ekranında seyirci karşısına çıkan sunucu Furkan Dede merak konusu olmayı başardı. Survivor Ekstra programının sunucusu Furkan Dede kimdir? Furkan Dede kaç yaşındadır? Furkan Dede nasıl ünlü oldu? İşte detaylar…

Furkan Dede kimdir?

Survivor Ekstra programı en az yarışma kadar dikkat çekmeyi başarıyor. Uzun yıllardır programın sunuculuğu görevini üstlenen Furkan Dede ise başarılı performansıyla adından söz ettiriyor. Acun Ilıcalı’nın yükselişe geçmesini sağlayan Var Mısın Yok Musun programına yarışmacı olarak katılan Furkan Dede, 1986 doğumludur. İstanbul’da dünyaya gelen sunucu, Var Mısın Yok Musun yarışmasında 100 bin lira ödül kazanmıştı. Ticari faaliyetlerde bulunmasına rağmen başarılı olamadı. Acun Ilıcalı ile yakın ilişkisi bulunan Furkan Dede, TV8’in kurucu ekibi içerisinde yer aldı. 2013 yılında yayınlanan Let’s Play müzik programı ile sunuculuk mesleğine atıldı.

Düzgün diksiyonu ve hitabet yeteneği sayesinde kısa süre içerisinde yıldızı parladı.Bekar olan sunucu aynı zamanda fanatik bir Fenerbahçe taraftarıdır. Survivor yarışmasındaki olayların yorumlandığı Ekstra programındaki açıklamalarıyla dikkat çekti. Sözünü sakınmayan yapısı nedeniyle Acun Ilıcalı ile çatışma yaşadığı görüldü. Ünlü televizyoncu Survivor Ekstra programına sık sık bağlanarak hem Furkan Dede’yi hem de yorumcuları uyarmak zorunda kalıyor.

Furkan Dede programda yaptığı yorumlar nedeniyle seyircilerinde tepkisini çekiyor. Yarışmacılara karşı önyargılı olduğu yönündeki iddiaları ise kabul etmiyor. Bugüne kadar farklı partnerlerle çalışmasına rağmen düzenli ve disiplinli bir şekilde yayın hayatına devam ediyor. Furkan Dede fiziksel görüntüsüyle de seyircilerin radarına girmiş durumda bulunuyor. Uzun süreli bir ilişkisi bulunan sunucu, kısa süre önce sevgilisinden ayrıldığını açıklamıştı. Yoğun iş temposu nedeniyle özel hayatına vakit ayıramadığı itirafında bulundu. Furkan Dede’nin sosyal medyayı da etkin kullanması popülerliğinin artmasını sağlayan faktörler arasında yer alıyor.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@