Galatasaray'da büyük şok! Dün akşam Karagümrük ile 1-1 kalarak Şampiyonluk yarışında ağır bir yara daha alan Cimbom'da talihsizlikler peş peşe yaşanıyor. Bu sabah yapılan antrenmanda hava topu mücadelesine çıkan Radamel Falcao ve Kerem Aktürkoğlu kafa ka

Galatasaray'da büyük şok! Dün akşam Karagümrük ile 1-1 kalarak Şampiyonluk yarışında ağır bir yara daha alan Cimbom'da talihsizlikler peş peşe yaşanıyor. Bu sabah yapılan antrenmanda hava topu mücadelesine çıkan Radamel Falcao ve Kerem Aktürkoğlu kafa kafaya çarpıştılar! Yaşanan çarpışmanın etkisiyle kanlar içinde kaldıkları iddia edilen ikili apar topar hastaneye kaldırıldı! Radamel Falcao ve KErem Aktürkoğlu'nun bilinçlerinin açık veya kapalı olduğuna dair henüz bilgi paylaşılmadı. Ancak ikilinin tetkik için hastaneye götürüldükleri ve ağır bir durumlarının olmadığı iddia ediliyor.

Falcao ve Kerem Aktürkoğlu Çarpıştı! Tatsız Kaza

Galatasaray'ın 11 Nisan Pazar (Bugün) sabah antrenmanında Kerem Aktürkoğlu ve Radamel Falcao, hava topu mücadelesine çıktılar. Ayrı takımlarda yer alan ikili, çıktıkları hava topu mücadelesinde kafa kafaya çarpıştı! Yaşanan çarpışmanın etkisiyle yerden kalkamayan ikiliye antrenman sahasında sağlık görevlileri hızla müdahale etti. Ancak ikilinin tetkilerinin yapılması için apar topar hastaneye kaldırılmalarına karar verildi.

Falcao ve Kerem Aktürkoğlu'nun Son Durumları Nasıl?

İkilinin sadece tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldıkları iddia ediliyor. Radamel Falcao ve Kerem Aktürkoğlu'nun son durumlarıyla ilgili bilginin birazdan Galatasaray Spor Kulübü tarafından yapılacak açıklamayla öğrenilmesi bekleniyor. Galatasaray'dan Falcao ve Kerem Aktürkoğlu açıklaması geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Falcao Kerem Çarpışma Anının Görüntüsü Var mı?

Galatasaray antrenmanında çekim yapan kameramanların Falcao ile Kerem Aktürkoğlu'nun çarpışma anını yakalayıp yakalayamadıkları ve görüntünün olup olmadığı da merak ediliyor. Şuan için Galatasaray kulübünden çarpışma anına ilişkin açıklama ve görüntü paylaşımı gelmedi. Geldiğinde sizlerle paylaşacağız.