Son Dakika Galatasaray'da büyük şok! Falcao ve Kerem Aktürkoğlu antremanda kafa kafaya çarpıştı! Hem Falcao hem Kerem Aktürkoğlu sağlık durumunun ağır olduğu ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi! Galatasaray'da Falcao ve Kerem Aktürkoğlu şoku! Haftalardı

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!
Son Dakika Galatasaray'da büyük şok! Falcao ve Kerem Aktürkoğlu antremanda kafa kafaya çarpıştı! Hem Falcao hem Kerem Aktürkoğlu sağlık durumunun ağır olduğu ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi!

Galatasaray'da Falcao ve Kerem Aktürkoğlu şoku!

Haftalardır kazanamayan ve şampiyonluğu yüksek ihtimalle kaybeden Galatasaray'da bir deprem daha! Sabah antremanında Falcao ve Kerem Aktürkoğlu çarpıştı! Durumları ağır olan ve bilincini kaybeden yıldız isimler apar topar hastaneye kaldırıldı!

Falcao ve Kerem Aktürkoğlu sağlık durumu nasıl?

Galatasaray antrenmanında Falcao ile Kerem Aktürkoğlu kafa kafaya çarpıştı. İki futbolcu hastaneye kaldırıldı. İlk gelen bilgilere göre iki yıldızın da durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Falcao ve Kerem Aktürkoğlu son sağlık durumu GS TV birazdan açıklayacak!