Ankara Kızılcıhamam'da bir otelin 5. katından şüpheli bir şekilde düşen 17 yaşındaki Gamze Açar davasında korkunç dertaylar ortaya çıktı. Sanıkların şüpheli ifadeleri ve ayrı ayrı suçlardan sabıkaları ortaya çıktı..

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Ankara Kızılcıhamam’da devre mülk satışı işiyle uğraşan Rıza D. bazı internet sitelerine, sahte bi "4 bin TL maaş ile konaklamalı bayan personel arandığı ilanı" iş ilanı verdi. 17 yaşındaki Gamze Açar bu ilana kanıp Rıza D.yi aradı. 

Rıza D, 17 yaşındaki kızı iş vereceği otele götürmek için sözleşti. 3 kişi patron sıfratıyla 17 yaşındaki genç kızı otele getirdi. Gamze Açar, kalacağı odaya çıkarıldı. Burada defalarca yardım çığlığı attı ve sabah saat 08.00 sıralarında bulunduğu 5. kattan aşağı düştüğü ihbarı geldi.

İş görüşmesi için gittiği yerde 5 erkek tarafından tuzağa düşürülen ve içeceğime uyuşturucu hap koyulan Gamze Açar cinsel saldırıya direndi ve otelin beşinci kattından atılarak öldürüldü.

Şüpheli ifadeler veren ve gözaltına alınan 5 kişinin daha önce de cinsel saldırı suç kayıtları olduğu ortaya çıktı. 3 kişi tutuklanırken Gamze Açar için slosyal medyada adalet arayışı başlatıldı.

Editör: İlan35