Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci'nin başrolünde yer aldığı Yeşilçam dizisi Blu Tv başlıyor. İşte oyuncuların diziyle ilgili ilk cümleleri!

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Blu Tv'nin merakla beklenen dizisi Yeşilçam'a günler kaldı. Yeşilçam dizisi 22 Nisan 2021 saat 19.00'da ilk bölümü ile ekranlara gelecek ve seyirci ile buluşacak.

Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci'nin başrolünde yer aldığı ve en merak edilen dizilerden biri olan Yeşilçam'ın başlamasına çok az kaldı. Dizinin tanıtımları dahi büyük bir heyecanla tanıtılıyor. Diziye sayılı saatler kala dizinin oyuncuları görüşlerini paylaştı.

NE DEDİLER?

Çağan Irmak merakla beklenen dizi için "Yeşilçam şifa olsun herkese" dedi.

Dizinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy'da "Umuyorum bu proje aramızda olan, olmayan tüm Yeşilçam ustalarına bir selam olur" diyerek heyecanını paylaştı..

Dizinin güzeller güzeli yıldızı Afra Saraçoğlu ise "Ben de Yeşilçam filmleriyle büyüdüm" dedi.

Dizinin bir diğer güzel yıldızı Selin Şekerci'de heyevanını "60'larda bir starı oynamak muhteşemdi" diyerek paylaştı.

YEŞİLÇAM KONUSU NE?

Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy her şeyini kaybetmiş Yeşilçam’da küllerinden tekrardan doğmaya çalışan bir yapımcı olan Semih Ateş’e hayat veriyor. Dizi izleyenleri 1960'lı yıllarda Yeşilçam'ın nostaljik ve hayal gibi muhteşem dünyasına sokacak.

BLU TV NE KADAR?

Dijital platform olan Blu Tv aylık 19,90 TL olarak izleyiciye ulaşıyor. 

YEŞİLÇAM KADROSUNDA KİMLER VAR?

Çağatay Ulusoy'un başrollerinde yer aldığı dizide Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi ünlü oyuncular yer alıyor.