Garanti Bankası herkesi sevindirecek 1000 TL'lik kampanyasını duyurdu. Arkadaşını banka müşterisi yapanlar, bonus üstüne bonus kazanıyor. Mobil uygulama üzerinden hemen davet bağlantısı gönderin, müşteri olan her müşteriye 250 TL ödemenizi alın. Kampanya şartları açıklandı...

Garanti BBVA, önemli bir karar alarak müşterilerine 1000 TL'lik ödüllü kampanya sundu. Öyle ki referans olacağınız her müşteri için 250 TL ödeme alacaksınız. Toplamda ise 1000 TL'lik ödeme sizleri bekliyor. Garanti Bankası'ndan gelen bu hamle sonrasında bankadaki müşteri sayısında artış yaşandı. Kampanyayı değerlendirmek üzere pek çok kişinin referanslarıyla birlikte işlem sağladığı belirtildi.

Mobil Uygulamadan Müşteri Getirene Ödeme!

Garanti'nin mobil uygulaması aracılığı ve sizin referans bağlantınızla birlikte müşteri getirmeniz durumunda 250 TL'lik ödül alacaksınız. Bonus ödemelerinizin ise 30 Nisan 2023 tarihine kadar ödeneceği vurgulandı. Bankanın bu adımı ise oldukça büyük ilgi gördü. 

Kart Şartını Unutmayın!

Garanti'nin referans kampanyasından yararlanacaksanız Bonus kredi kartı ile Paracard sahibi olan müşteriler için geçerli olduğunu unutmayın. Bu kartlara sahip olanlar kampanyayı değerlendirebilir ve 1000 TL'lik bonus ödemesini hesabına aktarabilir.

15 MİLYON 100 Bin Emekliye Destek Verilecek! 20 bin TL'ye kadar ödeme! Cumhurbaşkanı İMZALADI! 15 MİLYON 100 Bin Emekliye Destek Verilecek! 20 bin TL'ye kadar ödeme! Cumhurbaşkanı İMZALADI!

Garanti Bankası Arkadaş Daveti Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA resmi internet sitesinde yer alan bilgi doğrultusunda, Garanti BBVA Mobil üzerinden arkadaşlarınızı davet edebilirsinşiz. Kendi referans promosyon kodunuz ile onların banka müşterisi olmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede bonus ödemesine hak kazanacaksınız.
“Yakınlarını davet etmek isteyen müşterilerimiz Garanti BBVA Mobil’e giriş yaptıktan sonra sol üst köşede yer alan profil fotoğrafına dokunarak ‘Profil ve Ayarlar > Arkadaşını Davet Et’ alanından promosyon kodu oluşturarak davet edeceği kişilerle paylaşabilirler.”