Garanti Bankası, Akbank ve 2 Kamu Bankası duyurdu! Bu bankalarda hesabı olanları ilgilendiriyor

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!

Garanti Bankası Akbank, Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden yeni bir duyuru paylaşıldı. Garanti Bankası Akbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden artık acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemeleri gerçekleştirilecek. 34000 TL kadar kullanacağınız tüm kredilerde sizlere kefilsiz olarak işlemler gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler hesaplarınıza yatırılarak kullandırılacaktır. 

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların bireysel müşteriler olmaları durumunda kredi ödemeleri aynı gün içinde hesaplarına yatırılarak kullandırılmaktadır. Banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olan vatandaşlar, daha uygun faiz oranları ile birlikte kredi kullanırken, kredi notuna göre, faiz oranları bankalar tarafından sizlere sunulacaktır. 

GARANTİ BANKASI 

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi, bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapabilirsiniz. Garanti Bankasının yapmış olduğu 34000 TL kredi kampanyasına katılmak için internet bankacılığı kullanan vatandaşları, Garanti Mobil uygulaması üzerinden de başvuru yaparak, kredi onayı alabilir ve onaylanan tutar hesabına alabilir. 

AKBANK

Akbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için Akbank Direkt uygulamasını kullanmanız durumunda sizlere hızlı bir şekilde kredi verilmektedir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak, kredi almak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek de bu işlemleri nasıl yapıldığı hakkında bilgi alabilirsiniz. 

ZİRAAT BANKASI VE VAKIFBANK

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka müşterisi olmanız durumunda, şubelere gitmeden, bankaların mobil uygulamalarını kullanarak kredi başvurusu yapabilir veya resmi internet sitesindeki kredi başvuru formu doldurabilirsiniz.