Garanti Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 25000 TL ödeme yapacak

Ramazan'da Et Fiyatları Ucuzladı! Et ve Süt Kurumu Kıyma ve Kuşbaşının Kilosunu Açıkladı! Ramazan'da Et Fiyatları Ucuzladı! Et ve Süt Kurumu Kıyma ve Kuşbaşının Kilosunu Açıkladı!

Garanti Bankası üzerinden başlatılan yeni kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara 25000 TL'ye kadar uygun faizlerle ödemeler verileceği açıklandı. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 25000 TL'ye kadar kredi ödemesi verecek olan bu banka 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturuyor. 

Mart ayı sonuna kadar devam edecek olan kredi kampanyasından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara banka müşterisi olması halinde ihtiyaç kredisi ödemeleri hemen aynı gün içinde gönderiliyor ve ihtiyaç kredisi, bak bu şartlarına uygun olarak vatandaşlar hemen sunulmaktadır. 

Garanti Bankası, Gelir belgesiz 25000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda, işlemlerinizi mobil uygulama üzerinden veya internet şubesi üzerinden kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlara banka müşterileri olmaları durumunda ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte veriliyor. 

Banka müşterisi olmamanız durumunda, Garanti Bankasının internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formunu doldurabilir ve başvuru gerçekleştirebilirsiniz. 

Garanti Bankası, aynı zamanda en yakın banka şubesi üzerinden de sizlere kredi işlemleri verecek ve onaylanan kredinizin nekadar olduğu hakkında bilgileri sizlere söyleyecektir.