Emeklilerin Mart ayından itibaren alacağı promosyon ödemelerine ilişkin merak edilenler tek tek aktarıldı. Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren promosyonlarda ek olarak fazladan promosyon verilecek. İşte Garanti Bankası 2023 yılının zamlı emekli promosyonları...

Garanti Bankası'nın güncel promosyon kampanyası ve detaylar tek tek ortaya çıkıyor. Öte yandan banka üzerinden emekli maaşını alanlara yüksek miktarda promosyon ödenecek. EYT düzenlemesinin yürürlüğe girmesi ile birlikte de EYT'lilere ne kadar ödeneceği merak konusu haline geldi. Emekliler, maaşlarına göre promosyon alacak. Ayrıca ek promosyon ödemesi de hesaplara aktarılacak. Eğer şartları karşılarsanız bu ödemelerden almaya hak kazanacaksınız.

Garanti Bankası Ne Kadar Promosyon Ödüyor?

Garanti Bankası'nın emeklilere ödediği promosyon miktarı aşağıda belirtilmiştir. Promosyon ödemeniz maaşınıza göre değişkenlik gösterecektir:

“Garanti BBVA’da emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olan emeklilerimize 3.600 TL, 3.500 – 7.500 TL arasında olan emeklilerimize 4.200 TL, 7.500 – 10.000 TL arasında olan emeklilerimize 5.400 TL ve 10.000 TL ve üstünde olan emeklilerimize 6.000 TL tutarında nakit promosyon avantajı sunulmaktadır.”

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Emeklilere Ek Promosyon da Veriliyor!

Emekli vatandaşlar, Garanti Bankası'nda maaş müşterisi olmaları halinde yalnızca normal promosyon ödemesi değil, ek olarak da ödeme kazanma şansı elde ediyor. Bunun için Bonus özellikli kredi kart başvurusunda bulunmaları, iki fatura ödeme talimatı vermeleri gerekiyor. Böylelikle 1500 TL'lik ek ödeme hesaplara aktarılıyor.