Garanti Bankası genel müdürlüğü açıklama yaptı! 1 Aralık ve 15 Aralık tarihleri arasında ödeme alacak kişilere hemen 100.000 TL kredi verilecek..

Garanti Bankası, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, 100000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar, 15 gün içerisinde banka hesapları üzerinden yapacakları başvurular ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştiriyor. Garanti Bankası, resmi internet sitesi ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapmış oldukları bu duyurularda Aralık ayı itibarıyla artık gelir belgesiz olarak 100000 TL'ye kadar 24 ay vadede kredi ödemesi gerçekleştireceğini duyurdu. Bireysel müşteriler yanısıra yine ayrıca kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle Garanti Bankası müşterisi olan vatandaşlara düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi  gerçekleştiriliyor. 

GARANTİ BBVA KREDİ BAŞVURUSU

Banka üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi yapabilirsiniz. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç veriliyor. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit ödeme alacak olan tüm vatandaşlar için garanti Bankası internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi veriyor. 

EMEKLİYE MÜJDE!

Emekli olan vatandaşlar, emekli maaşını Garanti Bankası şubesine taşıması durumunda daha yüksek limitlerde hem ihtiyaç, hemde borç kapatma kredisi alabilmektedir. Garanti Bankası, emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kullanabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde sizlerde hemen aynı gün içinde işlem yapabilirsiniz. Garanti Bankası, emekli maaşı üzerinden kredi kullanan tüm vatandaşlar, borç kapatma kredisi almak istiyorlarsa, sadece bankaların güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmaları için kredi başvurusunda bulunabilir.