Garanti Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada nakit ihtiyacı kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte 33000 TL nakit kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Garanti Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte 33000 TL kredi ödemesi vermektedir. Garanti Bankası, 33000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara, başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemeleri gerçekleştirecektir. Garanti Bankası, 4 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek, kredi onay alacak olan vatandaşlara aynı gün içinde ödeme vererek, en düşük faiz oranlarından yararlandırılmalarına olanak sağlamaktadır. 

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, 33000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak sizler de 36 ay vadeli kredi işlemleriyle birlikte rahat bir nefes alabilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 

Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu banka şubelerine giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapılabilir veya garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formuna yapabilirsiniz. 

Garanti Bankası üzerinden 33 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi başvurularını en yakın banka şubesinden veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapabilmektedir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alırsınız banka sizlere bu kredi hakkında hemen sonuçları verir.

Kredi sonucu uygun olan kişilerin 36 ay vadeye kadar düşük faiz oranları ile birlikte bu bankadan kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. Kredi notu uygun olan ve en az 3 aylık sigortası olan kişiler ile birlikte emekli olan kişilerin bu krediyi alacağını söyleyebiliyoruz.