77000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişilerin, Yapı Kredi Bankası üzerinden nakit kredi ödemesi verileceği açıklandı.

77000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası, Sizlere cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlamaktadır. 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılan bu kredi ödemelerinde uygun faizlerle sizlerde bankanın yapmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Ekonomik sıkıntı yaşayan ve bankalar üzerinden kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyalar da 77000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. 

Sms ile başvuru nasıl yapılır?

Banka kredi puanı 1400'ün üzerinde olan tüm vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden cep telefonları aracılığı ile birlikte SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedir. SMS ile kredi başvurusu başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için cep telefonunuz üzerinden bir ücretli mesaj atmanız gerekiyor. Sms ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, başvuru gerçekleştirmek için bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeleri halinde bankadan kredi başvurusunda bulunabilmektedir. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Yüksek limitli kredi alacak kişilerin, Yapı Kredi Bankası üzerinden online işlem yapacağını söyleyebiliriz. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa Yapı Kredi Bankası internet bankacılığına girerek buradan kredi başvurunuzu yapıp onay almanız durumunda kredimizi hesabı atabilirsiniz.

77 bin TL kredi alacak olan kişiler ayrıca en yakın banka şubesinden de kefil vermeden kredilerine kullanabilirler. Bunun için kredi notunuz yüksek ise Yapı Kredi Bankası şubesine gidebilirsiniz. Kredi başvurusu ve detayları ile bilgilere bankanın resmi internet sitesinden alabilirsiniz.