Garanti Bankası Kredi Notu 1100 ve üzerinde olanlara 100.000 TL ödeyeceğini açıkladı!

100000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru paylaştı ve ocak ayı sonuna kadar sizlere kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Garanti Bankası, yaptığı yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda, diledikleri zaman kredi ödemelerinden faydalanarak, ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilecekleri bir kampanya hazırladı. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız sizlerde kendi banka müşterisi olması durumunda bankanın şubelerine gitmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilirler ve kredi kullanabilmektedirler. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak için en yakın banka şubesine giderek de işlem yapabilmektedir. 

Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan kişiler başvuru yapabilir. 

Garanti BBVA ihtiyaç kredilerinde banka şubelerine giderek aynı gün içinde 100.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Aldığınız kredilerde 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanma imkanınızda vardır. Eğer kredi onayı almak istiyorsanız 1100 ve üzerinde kredi notunuzun olması gerekiyor. 

1100 ve üzerinde kredi notu olan son iş yerinde 90 günlük sigortası tam yatan müşteriler Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler.

Garanti BBVA ihtiyaç kredileri uygun faiz oranları ile verilmektedir. Dilerseniz internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabilir banka müşterisi olmanız durumunda da hemen krediyi kullanabilirsiniz.