Garanti Bankası ve 2 bankanın yaptığı önemli açıklama: Nakit sıkıntısı yaşayanlara 40.000 TL ödeme verilecek...

Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan yeni açıklamada, nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşlar için 40000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini ineceği açıklandı. Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi imkanı, hızlı bir şekilde ödenecektir. Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankasının resmi internet sitesi üzerinden de yayınlanan bu haberiyle birlikte kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli işlem yapılacağı ve en düşük faiz oranlarından yararlanarak nakit kredi verileceği açıklandı. 

Garanti Bankası 

Garanti Bankası üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, şubelere gitmeden ihtiyaç kredisi başvurunuzu bankanın mobil uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra şartlara uygun olan vatandaşlar ağacın ihtiyaç kredisini garanti Bankası şubelerine giderek de yapabilmektedir. 

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden 40000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka şartlarına uygun olması durumunda kimlik ve gelir belgesiyle birlikte şubeler üzerinden başvuru yapabiliyor. Banka hesabınızın olması durumunda ise, Ziraat Bankası üzerinden mobil uygulama aracılığı ile kredi alabilirsiniz. 

Emekli Maaşı 7500 TL Üzerinde Olanlar da Zam Alacak! Yeni Düzenleme İçin Çalışma Sürüyor! Emekli Maaşı 7500 TL Üzerinde Olanlar da Zam Alacak! Yeni Düzenleme İçin Çalışma Sürüyor!

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini aynı gün içinde ödemektedir. En yakın banka şubelerine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden kredi alacak olan vatandaşları hızlı bir şekilde işlem sonucu verilmektedir.