Garanti Bankası ve Akbank Borcu Olanlara Nakit Verecek! Hem Nakit Hem Borçlar Kapanacak! 50.000 TL'ye kadar verilecek olan bu limitli kredi hakkında detaylar belli oldu!

Bankalara borcu olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada Garanti Bankası ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere hızlı bir şekilde işlem yapılacağı açıklandı. Garanti Bankası ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirerek, bu iki banka üzerinden 50000 TL'ye kadar borç transferi kredisi kullanabilecek. Mayıs ve Haziran ayları içerisinde başlatılacak olan bu kampanyada, borç kapatma kredisi için özel bankalara başvuru yapacak olan kişilerin kredi puanına göre, faiz oranlarından yararlanacağını söyleyebiliriz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu iki banka üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 36 ay vadeli olarak işlemlerinizi yapabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Banka şubelerine giderek işlem yapacak olan kişilerin ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, kredi puanı 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. 

Garanti Bankası 

Garanti Bankası üzerinden başvuru yaparak ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanacak olan kişiler banka kredi puanı uygun olması durumunda en yakın banka şubesine giderek işlemlerini, kimlikleri ve gelir, belgeleriyle birlikte yapabiliyorlar. Garanti Bankası kredi onayı verdikten sonra sizin diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı hesaplayarak bu işlemlere göre, sizlere yüksek limitli ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankası ve size internet sitesi, bu işlemlerinizi yapmanız için kolaylık sağlamaktadır. 

Akbank

o-bankadan-yuzleri-guldurecek-haber-10000-tl-nakit-hesaplara-yapiliyor

iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı! iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı!

Garanti Bankası haricinde diğer bir borç kapatma kredisi verecek olan banka olan Akbank, nakit ihtiyacınızda 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli transfer kredisi imkanı sağlamaktadır. Bireysel müşterilerine vereceği bu kredilerde Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında hem banka şubelerinden, hemde bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru almaktadır. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde 50000 telle hemen hesabınıza yatacak ve diğer bankadaki olan tüm banka borçlarımızda kapatılacaktır.