Garanti Bankası'ndan gelen kredi başvuru haberinde emekliye müjde verildi. Emekli kredisinde faiz oranları düştü mü? Yüksek vade ile kredi çekecekseniz Garanti Bankası'nın başvuruları açıldı.

Garanti Bankası, emekli müşterilerini unutmadı. Müşterilerine özel öyle fırsatlar sundu ki anında kredi çekme hizmeti veriyor. Özellikle de maaşını bu bankadan alanlar için uyguladığı kredi kampanyası dikkat çekti. Çeşitli kredi fırsatlarına ilişkin merak edilenler aktarılacak. Öte yandan 10 bin TL'lik kredi için yüzde kaç faiz oranı bizleri bekliyor?

Emekliye 10 bin TL Kredi

Emekli vatandaşa 10 bin TL'lik kredi imkanı sağlanacak. Bu sayede emekliler rahatlıkla kredi çekebilecek. 12 ay vadeli kredi çekmeniz durumunda faiz oranı %2,00 olarak uygulanıyor. 36 ay vadeli kredilerde ise aylık faiz oranı %2,54'tür. Buna göre geri ödeme planı da değişkenlik göstermektedir. Kredi imkanını değerlendirmek için başvuru yapmanız gerekiyor.

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

Garanti Bankası Emekli Kredi Başvurusu

Bankanın emekliye sunduğu özel kredi kampanyasında başvuruların gerçekleşmesi adına çeşitli kanalları kullanabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetleri, dijital bankacılık bölümü, mobil uygulaması, şube üzerinden yüz yüze görüşmek gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bankaya kredi başvurusunda bulunduktan sonra kısa süre içerisinde yanıt alacaksınız. Emekliler, kredi konusunda oldukça avantajlıdır Çünkü hali hazırda düzenli ödemeleri olduğu için kredilerini rahat bir şekilde ödeyeceklerinden, bankaların kredi başvurularına onay vermeleri yüksek ihtimal dahilindedir.