Garanti BBVA'dan gelen 1000 TL'lik bonus fırsatı ses getirdi. Arkadaşınızı banka müşterisi olması için davet edenlere ödeme yapılacak. Nisan ayının sonuna kadar vaktiniz bulunuyor. Garanti BBVA'nın bonus ödemelerinde şartlar nedir?

Garanti BBVA'nın güncel kampanyası ses getirdi. Yakınını Davet Et Kampanyası isimli kampanyaya katılırsanız sizleri de fırsatlar bekliyor olacak. Öyle ki bu fırsatlara değiniyoruz ve nasıl 1000 TL'lik bonus hakkına sahip olursunuz bundan bahsediyoruz.

1000 TL Bonus Nasıl Alınır?

Garanti BBVA'dan gelecek adım sonrasında 1000 TL'lik bonusla ilgili güncel gelişmeler yaşandı. 1 - 30 Nisan 2023 tarihleri arasında her banka müşterisi olma konusunda aracı olduğunuz kişi için 250 TL bonus alacaksınız. Toplamda ise 4 kişiden 1000 TL'lik bonus kazanma imkanınız bulunuyor.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Mobilden Üye Olması Yeterli!

Banka müşteri üyeliği işlemlerinin mobil uygulama üzerinden de yapılabildiğini belirtelim. Bonus kredi kartı ya da Paracard sahibi kullanıcıların bu kampanyaya katılarak yakınlarını davet edebildiği ve bonus kazanabildiği belirtiliyor.  Kampanyanın son gününe kadar vaktiniz bulunmakta.