Burak Yılmaz'ın yeni takımı şimdiden merak edildi. Fortuna Sittard'dan ayrılacağı söylenen futbolcunun Süper Lig'den bir takımla görüştüğü iddia ediliyor. Dört büyüklerden hangi takımı tercih edecek? İşte son dakika transfer gelişmeleri...

Medyada yer alan iddialara göre Acun Ilıcalı, bir kez daha kulüp satın alacak Medyada yer alan iddialara göre Acun Ilıcalı, bir kez daha kulüp satın alacak

Burak Yılmaz, Fortuna Sittard'da oynadığı süre boyunca 26 maçta 9 gol 5 asistlik performans sergiledi. Başarılı futbolcunun takımdan ayrılacağı ve kariyerine farklı bir takımda devam edebileceği vurgulanıyor. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı veda paylaşımı ise dikkat çekti. 

Groningen Galibiyeti Sonrası Konuştu!

Burak Yılmaz, 3-1 Fortuna Sittard'ın Groningen karşısında kazandığı maç sonrası sosyal medya hesabından her şey için teşekkür ettiği bir mesaj yayınladı. Buradan da anlaşılacağı üzere takıma veda edeceği düşünüldü. 

Fenerbahçe ile Görüşüyor İddiası!

Burak Yılmaz'ın, jübile yapmadan önce bir dönem daha oynamak istediği ve Fenerbahçe ile temaslarının olduğu gelen iddialar arasında. Henüz net bir gelişme olmamasına rağmen sosyal medya bu iddia üzerine çok fazla paylaşım üretmekte. Kullanıcılar, Burak Yılmaz'ın Fortuna Sittard'da kalarak teknik direktör olarak yoluna devam edeceğini de düşünüyor. Bakalım milli futbolcu, hangi yöne adım atacak bunu kendisinin açıklamaları ile de öğreneceğiz.