QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir.

50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve banka kredi başvuru şartlarına uygun olarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız sizlerde bu bankanın başlatmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilir ve cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi alabilirsiniz. 

50000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bireysel tüketici kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilerin belirli şartlar dahilinde ödemeleri hızlı birşekilde hesaplarına yatırılarak kullandırılmaktadır. 50000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar, banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman ihtiyaç kredisi ödemesini, Finansbank tarafından alabilmektedir. 

Banka kendi kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyasından kredi kullanacak olan kişilerin kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda, işlemlerini başlatacağını açıkladı. Banka kredi puanı uygun olan ve banka kredi politikalarına uygun olup, diğer tüm banka şartlarına uygun olarak hesaplarına ödeme alacak olan kişilerin de banka hesapları olmaları durumunda mobil uygulamalar üzerinden de işlem yapılmaktadır. 

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

QNB FİNANSBANK KREDİ KAMPANYASI

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacaksınız birden fazla yöntem ile birlikte kredi işlemlerinize hızlı bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebiliriz. 

  • SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler, TC kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atabilirler. Banka bu mesaj sonrasında TC kimlik numarası üzerinden müşterinin sorgulamasını yapacak ve bu sonuca göre kredi kullandıracaktır.
  • Başvuru yapmak isteyenler, kredilerini anında sonuçlandıracaklardır.
  • Kredi sonucu uygun olan kişiler, hemen bu onaylı tutardaki kredisini QNB Finansbank şubelerinden veya banka hesabı varsa QNB Mobil uygulaması üzerinden kullanabileceklerdir.
  • Banka 36 ay vadeye kadar sizlere kredi kullanmanıza olanak sağlayacak ve bu olanak ile birlikte ilk taksit ödemenizde 3 ay ertelemeli kredi verecek.