Emeklilerin beklediği haber: Garanti BBVA Bankası Emekli promosyon değişti mi? Emekliler bu bankadan ne kadar promosyon alıyor? Detayları sizler için hazırladık!

Bankalar 2022 yılında devam ettirdiği promosyon kampanyalarını 2023 yılında da sürdürmeye devam ediyor. Büyük bir rekabet içinde bankalar emekli maaşları hesapları üzerinden nakit alabiliyorlar. 2023 yılında Garanti bankası kendi bankasından emekli maaşı alanlara promosyon oranlarını güncellediğini açıkladı. 2023 Garanti bankası emekli promosyonu nedir? nasıl alınır? Haberimizde sizlerle...

SGK destekli olarak alınacak emekli promosyonları için Garanti bankası üzerinden işlem yapacak olan kişiler 3 yıl boyunca aynı bankadan emekli maaşı alması gerekmektedir. Ocak ayı itibariyle güncelleme yapan Garanti bankası yaptığı yeni kampanya ile birlikte, kimlerin nasıl promosyon alacağını açıkladı. Kendi internet sitesi üzerinden de açıklamalar yapan bu bankadan sizlerde 2023 yılında emekli promosyonu alabilirsiniz. 

Garanti BBVA Bankası emekli promosyon ödemesi...

Garanti BBVA bankası üzerinden emekli promosyon alacak kişilere bankalar belirli şartlara göre promosyon ödemesi vermektedir. Garanti bankası 3600 TL ile başlayan promosyonları 6000 TL'ye kadar veriyor ve bu oran aldığınız maaşa göre değişiyor. 

garanti-bankasi-bankamatik-karti-kullanan-kisilere-11000-tl-odeme-yapiyor1-3

Ramazan İftarında Pideler Zammıyla Geliyor! Yeni Ramazan Pidesi Fiyatları Resmi Olarak Duyuruldu. Ramazan İftarında Pideler Zammıyla Geliyor! Yeni Ramazan Pidesi Fiyatları Resmi Olarak Duyuruldu.

3500 TL altında bir emekli maaşı alıyorsanız ve maaşınızı Garanti Bankası'na taşıyacaksanız sizlere 3600 TL ödeme verilecektir. 3500 TL ile 7500 TL arasında emekli maaşı alanlar ise 4200 TL, 7500 TL ve 10 bin TL arasında emekli maaşı alan kişiler ise 3 yıl bu bankadan ödeme alması durumunda 5400 TL ödeme verilecektir. 10 bin TL üzerinde emekli maaşı alan kişiler ise bu bankadan tam 6000 TL ödeme alacaklardır. 3 yıl maaş taşımassanız bu parayı geri ödemeyecek ve 3 yıl sonra tekrardan o zamanki güncel promosyonlara katılabileceksiniz. 

Garanti bankası üzerinden emekli promosyonu almak istiyorsanız bankanın internet sitesi, müşteri hizmetleri numarasından bilgi alabilirsiniz. İşlemlerinizi ise banka şubelerinden kimlik ile yapmanız gerekmektedir.