Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 100000 TL ödeme vereceği haberini yayınladı.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası, düşük faiz oranları ile birlikte vatandaşlara sunuluyor. Bireysel müşteri olan tüm vatandaşlar nakit kredi almak istedikleri zaman 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi paketleri seçerek, Garanti Bankası'nın gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabiliyor. Garanti Bankası, 50000 TL üzerindeki tüm kredilerde 24 ay vadeli olarak işlem yapmaktadır. 

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar, banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte kredi başvurusunu gerçekleştirebilmekte. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden işlem yapmak istiyorsanız, kredi başvurunuzu gerçekleştirmek kımse işlemlerinizi yapabilirsiniz. Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar, mobil uygulama şifresi alarak işlemlerini internet bankacılığı ve internet şubesi üzerinden yapabilir. 

Garanti BBVA 100.000 TL’ye kadar 24 ay vadeli kredi imkanı sağlamaktadır...

Banka özellikle kredi alacak olan kişilerin son 3 aylık sigortası olması durumunda ve kredi skoru 1100 olması durumunda müşterilerine bu krediyi verecektir. Daha uygun faizlerle kredi almak istiyorsanız banka kredi skorunuzun daha yüksek olması gerekiyor. Başvuru için en yakın banka şubesine kimliğinizle gidebilir veya banka şubesine gidecek zamanınız yoksa bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.