Banka, araç satın almak isteyen müşterilerini unutmadı. Faizleri hem düşürdü hem de sabitledi. Yüksek vade ile sıfır veya ikinci el araç satın alabileceksiniz. Üstelik faiz oranındaki indirim de belli oldu. Yapı Kredi taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır ve yüzde kaç faiz oranıyla kredi veriliyor soruları yanıtlandı.

Yapı Kredi ile taşıt kredisi çekmek isteyenlere sevindiren haber geldi. Sıfır veya ikinci el fark etmeksizin araç sahibi olmak istiyorsanız uygun faiz fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bankadan gelen haber doğrultusunda hangi kredi paketi sizin için daha uygun açıklayalım.

Faiz Oranı 2,49'a İndi!

Taşıt kredisindeki faiz oranı yüzde 2,49’a kadar düştü. Bu durumda daha düşük faiz ödemesi yapılabilecek. Üstelik başvuru yapılması durumunda araç değerinin %70’ine kadar finans desteği sağlanabiliyor. Satın alacağınız aracın değeri, çekeceğiniz kredi konusunda büyük öneme sahip.

Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti Yatırımcılar İçin Kazançlı Yolculuk: Bankalar Arasında Faiz ve Kâr Payı Rekabeti

48 Aya Kadar Vade İmkanı

Araç alacaksanız çekeceğiniz kredinin vadesi en fazla 48 aya kadar çıkıyor. Ödeme koşullarının uygun olması da müşterilerin dikkatini çeken farklı bir konu. Yapı Kredi aracılığıyla yalnızca taşıt kredisi değil aynı zamanda ihtiyaç kredisi de çekme olanağınız bulunmaktadır.

Başvuru Yapanlara Sabit Faiz!

Taşıt kredisi için hemen şimdi başvuru yapmanız durumunda vade sayısına göre değişmeyen sabit faiz uygulanacak. Böylelikle Yapı Kredi fırsatlarından faydalanmış olacaksınız. Otomobil fiyatları son dönemde artsa da bankanın kampanyaları devam ediyor. Müşterilere sunduğu avantajlardan faydalanmak için çeşitli başvuru yöntemleri mevcut. Tavsiyemiz, mobil veya dijital bankacılık ile işlem sağlamanız yönünde. Dilerseniz müşteri hizmetleri veya banka şubesine müracaat ederek de kredi hakkında bilgi alabilirsiniz.