Garanti BBVA Trendyol Satıcı, KOBİ ve Bireysel Girişimciye Kredi Dağıtıyor!

Günümüzde dijital ortamda online satış ve e-ticaret faaliyetleri daha çok ön plana çıkmaya başladı. Popüler platformlarda kendine özel hesap oluşturan kullanıcılar kısa sürede yüksek satışlar yaparak markasını tanınır ve bilinir hale getirebiliyor. Aktif kitleye var olan bir firma üzerinden ulaşabilmenin kolay yolunu bulan satıcılar Garanti BBVA esnaf ve KOBİ kampanyaları ile destekleniyor. Var olan işletmeyi dijital ortamda daha da büyütebilmenin sunduğu fırsat ile günde 15 milyon kişinin ziyaret ettiği Trendyol gibi kaliteli bir firmada ek destek oluşturuyor. 

Garanti BBVA ile Trendyol'da satış yapmaya yeni başlayacak olan müşteriye özel komisyon indirimi, akaryakıt alımında indirim, eğitim akademilerine katılabilme ya da vade sürelerinde yüksek avantaj fırsatı sunuluyor. Trendyol satıcıları için bireysel düşük faizli kredi düşük komisyon oranı ile POS cihazı kullanabilme aidat ödemeden Bonus kullanımda Bonus business kredi kartına sahip olabilme fırsatı sağlanıyor.

Garanti BBVA Bireysel Girişimci Fırsatları 

Trendyol'a gelerek satış işlemine başlatan tüm bireysel girişimciler Garanti BBVA'nın sunmuş olduğu özel bankacılık ürünlerinden faydalanabiliyor. Bu kapsamda ilk kez satış yapmaya başlamış olan kişilere özel şu fırsatlar sunuluyor:

 • Acil nakit ihtiyacına faizsiz ve taksitli nakit avans

 • Yüzde 0.99 oranı ile POS kompozisyon kullanımı ücretsiz olarak kullanılabilecek

 • Aidatsız ve 250 TL bonuslu Bonus business kredi kartı

 • Dijital uygulamalarda geçerli para transferi işlemlerinde ek bir masraf alınmaması

 • Kampanya süreci devam ederken avantajlı tekliflerden faydalanmak isteyenlerin sunulan bu fırsatın yanı sıra kargo gönderim, araç kiralama ya da kutu tedariği aşamasında da indirimlerden fayda kazanabiliyor. 

Trendyol çözüm ortağım adı verilen bir sistem ile ürün fotoğraflarının çekildiğinde, ambalajın tedarik edilmesinde, kargo kiralanması, kargo gönderiminde ve akaryakıt alımında indirim fırsatı sunuluyor. Üstelik Trendyol girişimcisi için akademi eğitimlerini ücretsiz olarak satışı daha da artırabilmesi adına sunuyor. Dijital pazarlama alanında kendini daha da geliştirebilmek için sunulan bu fırsat ücretsiz olarak yeni başlayan tüm satıcılar için geçerli oluyor. 

Garanti BBVA Mobil Kredi Kampanyasından Kimler Yararlanır?

Trendyol satıcılarına Garanti BBVA’nın sunmuş olduğu düşük faizli kredinin üst limiti 300 bin TL olarak belirlendi. Banka şubelerine gelerek kısa sürede başvuru yapabilir ve bu limiti talep edebilirsiniz. Promosyon kod kullanımı ancak dijital özel başvurularda geçerliliğini koruyor. Bunu yapabilmek için Trendyol mobil uygulaması içerisinde yer alan “satıcı” alanından şirket ünvanı bilgisini göstererek Trendyol'da aktif satış yapıldığını ispat edilmesi gerekiyor. 

Kredinin miktarı fark etmeksizin en fazla 12 ay vade süresi geçerli oluyor. Çiftçi belgesine sahip olup tarımda aktif işçilik yapanlar ile KOBİ firmaları sunulan bu krediden faydalanamıyor. Ticari ve taksitli bir kredi tarzı olup banka tarafından başvuru sırasında belge talep edilebiliyor. Kişinin sahip olduğu kredi risk durumuna göre süreçte kredi kullandırma fırsatı sunuluyor.

Garanti BBVA Mobil Kredi Tutarı

Garanti BBVA Trendyol işbirliği ile başlatılan kampanya yıl sonuna kadar geçerliliğini koruyor. Aşağıdaki tablo takip edilerek alınabilecek olan 50.000 TL kredi tutarına yönelik bilgi edinilebilir:

 • Kredi tutarı: 50.000 TL

 • Kredi faiz oranı: %1,59 

 • Kredi vade süresi: 12 ay 

 • Kredi aylık taksit tutarı: 5.324 TL 

Garanti BBVA Mobil Kredi Başvurusu

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Garanti BBVA’lı olup kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin mobil uygulama içerisinden başvurmak için şu adımları takip etmesi gerekiyor:

 • Garanti BBVA mobil uygulamasına giriş yapılır.

 • Başvurular kategorisine geçilir.

 • Kredi hesap butonuna tıklanır.

 • İhtiyaç kredisi adımı kullanılarak promosyon kodum var alanı işaretlenir. Verilmiş olan kod bu alana büyük harflerle girilmelidir.

 • Garanti BBVA’lı olmayan müşterilerin ise şubeye gitmesine gerek kalmadan dijital banka üzerinden müşteri ol adımını takip ederek yeni kullanıcı hesabı oluşturması gerekiyor.